Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Viktor Emanuel Frankl: Lékařská péče o duši

Knihy

Viktor Emanuel Frankl: Lékařská péče o duši

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Kniha je základním dílem tzv. logoterapie, což je léčba smyslem. Logoterapie jako moderní psychoterapeutická metoda je v tomto díle také nejsystematičtěji a nejinstruktivněji vyložena v obecném i specifickém plánu, a kniha je nejlepším pracovním úvodem do logoterapie. Kniha je kultovním dílem tzv. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Viktor Emanuel Frankl: Lékařská péče o duši koupíte i tady

Specifikace Viktor Emanuel Frankl: Lékařská péče o duši

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 147 Kč

Publikace: Lékařská péče o duši - Základy logoterapie a existenciální analýzy - Viktor E. Frankl. Kniha je kultovním dílem tzv. logoterapie - léčbou smyslem. Moderní psychoteraupetická metoda je v publikaci vyložena nejsystematičtěji a nejinstruktivněji v obecném i specifickém plánu. Publikace: Lékařská péče o duši - Základy logoterapie a existenciální analýzy - Viktor E. Frankl. ... a dál?

Produkt Viktor Emanuel Frankl: Lékařská péče o duši

Viktor Emanuel Frankl: Lékařská péče o duši - parametry

Název produktu: Viktor Emanuel Frankl: Lékařská péče o duši
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 147 Kč
Maximální cena: 176 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Kniha je základním dílem tzv. logoterapie, což je léčba smyslem. Logoterapie jako moderní psychoterapeutická metoda je v tomto díle také nejsystematičtěji a nejinstruktivněji vyložena v obecném i specifickém plánu, a kniha je nejlepším pracovním úvodem do logoterapie. Kniha je kultovním dílem tzv. logoterapie - léčbou smyslem. Moderní psychoteraupetická metoda je v publikaci vyložena nejsystematičtěji a nejinstruktivněji v obecném i specifickém plánu. Publikace: Lékařská péče o duši - Základy logoterapie a existenciální analýzy - Viktor E. Frankl. Kniha je kultovním dílem tzv. logoterapie - léčbou smyslem. Moderní

psychoteraupetická metoda je v publikaci vyložena nejsystematičtěji

a nejinstruktivněji v obecném i specifickém plánu. Publikace: Lékařská péče o duši - Základy logoterapie a existenciální analýzy - Viktor E. Frankl.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.