VIDA Nafukovací cvičební podložka 500x100x10 cm zelená
VIDA Nafukovací cvičební podložka 500x100x10 cm zelená

VIDA Nafukovací cvičební podložka 500x100x10 cm zelená

od 6 899 Kč
Hledáte širokou a profesionální podložku pro cvičení nebo hraní? Naše nafukovací cvičební podložka je skvělá volba. Díky její nesrovnatelné pevnosti a odolnosti si tuto nafukovací cvičební podložku můžete s sebou vzít kamkoliv a rychle ji připravit k použití v parcích, školách a sportovních klubech. Nafukovací podložka je vyrobena z PVC s vysokou hustotou a má vlastnosti, jako je tlumení nárazů, protiskluzný povrch a voděodolnost, které…
Alza.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
6 899 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: VIDA Nafukovací cvičební podložka 500x100x10 cm zelená
Výrobce: shumee
Minimální cena: 6 899 Kč
Maximální cena: 6 899 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Hledáte širokou a profesionální podložku pro cvičení nebo hraní? Naše nafukovací cvičební podložka je skvělá volba. Díky její nesrovnatelné pevnosti a odolnosti si tuto nafukovací cvičební podložku můžete s sebou vzít kamkoliv a rychle ji připravit k použití v parcích, školách a sportovních klubech.

Nafukovací podložka je vyrobena z PVC s vysokou hustotou a má vlastnosti, jako je tlumení nárazů, protiskluzný povrch a voděodolnost, které poskytnou pohodlí a ochranu každému milovníku sportů. Je všestranná, perfektní pro cvičení gymnastiky, kickboxu, jógy, zápasu a dalších aktivit uvnitř. A je také vhodná pro outdoorové aktivity, jako je plavání v bazénu či v přírodě, hry na trávě a tak dále.

Součástí dodávky je také nafukovací pumpa pro snadné nafouknutí a vyfouknutí. Všechny položky jsou zabalené v PVC obalu pro snadné skladování a přepravu.

  • Barva: šedá a zelená
  • Rozměry: 400 x 100 x 10 cm (D x Š x V)
  • Materiál: PVC s vysokou hustotou + pruhy z PVC textilu
  • Nafukovací pumpa je součástí balení

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.