Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské náčiní » Ostatní kuchyňské náčiní » Srovnání cen Victorinox vykošťovací nůž 12 cm

Ostatní kuchyňské náčiní

Victorinox vykošťovací nůž 12 cm

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Vykošťovací nůž s úzkou čepelí Victorinox. Rukojeť má ergonomický tvar a je vyrobena z černého plastu. Laserem testovaný úhel řezu, který zaručuje dlouhodobě zachovat ostré hrany. Ideální pro řezání masa od kosti. Lze s ním vykosťovat či stahovat kůži, odstraňovat šlachy. Lze mýt v myčce nádobí, doporučuje se však ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Victorinox vykošťovací nůž 12 cm koupíte i tady

Specifikace Victorinox vykošťovací nůž 12 cm

Kategorie Ostatní kuchyňské náčiní
Výrobce VICTORINOX SWISS ARMY
Nejnižší cena 476 Kč

Vykošťovací nůž s úzkou čepelí Victorinox. Rukojeť má ergonomický tvar a je vyrobena z černého plastu. Laserem testovaný úhel řezu, který zaručuje dlouhodobě zachovat ostré hrany. Ideální pro řezání masa od kosti. Lze s ním vykosťovat či stahovat kůži, odstraňovat šlachy. Lze mýt v myčce nádobí, doporučuje se však ruční mytí. Vykošťovací nůž - délka čepele 12 cm Karl Elsner založil koncem 19. století společenství nožířů a to začalo vyrábět nože pro švýcarskou armádu. V roce 1897 si nechal patentovat zavírací nůž » ... a dál?

Produkt Victorinox vykošťovací nůž 12 cm

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Bosch MUZ 4 MM 3

Bosch MUZ 4 MM 3

od 1 157 Kč

Kenwood MG 700

Kenwood MG 700

od 4 618 Kč

Bosch MUZ 4 GM 3

Bosch MUZ 4 GM 3

od 1 107 Kč

Kenwood AT 340

Kenwood AT 340

od 2 289 Kč

Bionaire FSFSBS0024

Bionaire FSFSBS0024

od 229 Kč

Victorinox vykošťovací nůž 12 cm - parametry

Název produktu: Victorinox vykošťovací nůž 12 cm
Výrobce: VICTORINOX SWISS ARMY
Minimální cena: 476 Kč
Maximální cena: 529 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Vykošťovací nůž s úzkou čepelí Victorinox.

Rukojeť má ergonomický tvar a je vyrobena z černého plastu.

Laserem testovaný úhel řezu, který zaručuje dlouhodobě zachovat ostré hrany.

Ideální pro řezání masa od kosti. Lze s ním vykosťovat či stahovat kůži, odstraňovat šlachy.

Lze mýt v myčce nádobí, doporučuje se však ruční mytí. Vykošťovací nůž - délka čepele 12 cm

Karl Elsner založil koncem 19. století společenství nožířů a to začalo vyrábět nože pro švýcarskou armádu. V roce 1897 si nechal patentovat zavírací nůž Original Swiss Army Knife, který sice nebyl v oficiální výbavě švýcarské armády, ale téměř všichni důstojníci si ho sami kupovali. Pro svou kvalitu a originalitu si nůž kupovala i široká veřejnost. Když v roce 1909 zemřela Karlu Elsnerovi matka, tak byla společnost pojmenována na její počest jejím jménem ,,Victoria". Také tehdy vznikl znak této značky: Bílý kříž na červeném štítu, který zároveň slouží jako ochranná značka před padělky. Stejný znak používá Victorinox i dnes. Od roku 1921 se začaly nože vyrábět z nerezové oceli, a proto se Karl Elsner rozhodl změnit jméno značky na Victorinox (Victoria a Inox.) Kapesní nože Victorinox začaly dobývat svět hlavně po 2. světové válce, když nože nakoupila vláda USA pro veškeré složky své armády. V roce 1969 začal Victorinox vyrábět také kuchyňské nože, nože pro domácnost, nůžky a dalších kuchyňských potřeby. Dnes má společnost více než 1700 zaměstnanců po celém světě. Vykošťovací nože se využívají k předběžnému zpracování masa.Při porcování masa svírá ostří nože poněkud větší úhel než např. při filetování nebo u kuchařských nožů. Vzhledem k tomu mají tyto nože pevnější čepel a lépe se s nimi manipuluje. Zejména řeznický nůž přichází do styku s kostmi, šlachami, chrupavkami a vůbec s tvrdými a houževnatými materiály. Jejich ostří může být vystaveno velké deformující zátěži, která např. u filetovacího nože vede k poškození. Délka čepele 12 cm. Victorinox. Kuchařský vykošťovací nůž s flexibilní čepelí a černou Fibrox rukojetí. délka čepele: 12 cm Společnost Victorinox má více než 1 000 zaměstnanců a je tak největším výrobcem nožů a nástrojů v Evropě. Každý den se v továrně v Ilbachu vyrobí přibližně 34 tisíc švýcarských důstojnických nožů a až 100 různých modelů, 38 tisíc jiných kusů kapesních nožů a také 30 tisíc nožů pro domácnost a kuchyně. 90 % výroby je vyváženo do více jak sto zemí po celém světě. Produkt Nůž Victorinox vykošťovací 5. 6403. 12 zařazený v: Domácí potřeby > Kuchyňské náčiní > Kuchyňské nože, Objednací kód: EB-98232, výrobce: Victorinox, typ nože: porcovací, materiál nože: nerez, délka ostří: 12 cm OVI-Boning knife


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.