Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Victoria Strauss: Hořící země

Próza - beletrie

Victoria Strauss: Hořící země

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Po dlouhých letech útlaku se právoplatní vládcové znovu zmocnili svatého města Baushparu. Znesvěcené chrámy mohou být konečně opraveny a utrpení odčiněno. Napětí mezi mocí světskou a církevní však roste. Objevují se zvěsti o odpadlých Tvůrcích - mocných čarodějích, kteří nejsou věrní ani králi ani Bratrstvu a jejichž ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77927
skladem

Jaké má kniha
Hořící země
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Victoria Strauss: Hořící země koupíte i tady

Specifikace Victoria Strauss: Hořící země

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 118 Kč

Po dlouhých letech útlaku se právoplatní vládcové znovu zmocnili svatého města Baushparu. Znesvěcené chrámy mohou být konečně opraveny a utrpení odčiněno. Napětí mezi mocí světskou a církevní však ros ... a dál?

Produkt Victoria Strauss: Hořící země

Victoria Strauss: Hořící země - parametry

Název produktu: Victoria Strauss: Hořící země
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 118 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 81 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Po dlouhých letech útlaku se právoplatní vládcové znovu zmocnili svatého města Baushparu. Znesvěcené chrámy mohou být konečně opraveny a utrpení odčiněno. Napětí mezi mocí světskou a církevní však roste. Objevují se zvěsti o odpadlých Tvůrcích - mocných čarodějích, kteří nejsou věrní ani králi ani Bratrstvu a jejichž magie jakoby neznala mezí. Axana je obdařena schopností pravdivého snění. Vidí svět mimo skrytou enklávu Útočiště, svět, o němž jsou lidé přesvědčeni, že už neexistuje, svět, který není tolerantní ke změnám a brzo strhne zdi jejich tajné svatyně. Axanino snění je však zakázané, varovat ostatní by znamenalo její zhoubu. Gyalo, mladý Tvůrce, je pověřen vedením výpravy do mystické Hořící země, která má za úkol přivést odpadlé mágy. Nebezpečná cesta je plná pokušení - během ní bude stát tváří v tvář svým nejniternějším démonům, neboť Útočiště skrývá pravdu o samotné podstatě světa. Upoutávka z knihy: Tam, kde stála, slunce pálilo a nebe se nad ní klenulo jako vytesané z modrého kamene.

Ale nad strží se schylovalo k bouři. Černé, šedé a rudé mraky divoce kypěly, obloha kolem nich se chvěla barvami spektra, když Tvůrci podvolovali podstatu vzduchu své vůli. Dolů po srázech se plazil obrovitý stín, rudý kámen pod ním tmavl a Pláně potemněly. Sílící vítr bičoval trávu a tiskl Axaně šaty k tělu. Bouře pořád rostla a pohlcovala nebe. Už slyšela hrom, dunící jako vzdálené kamenné laviny, a viděla blesky probodávající vířící srdce bouře. V tu chvíli Tvůrci bouři uvolnili, neboť dosáhla své plné, děsivé síly. Hnala se k Axaně jako přízrak z nejhorší noční můry. Před ní kráčela temnota a vysoká tráva padala k zemi... Hořící země - Victoria Straussová od authora Victoria Straussová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.