Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Victoria LePage: Duchovní struktura světa

Knihy

Victoria LePage: Duchovní struktura světa

Hodnocení: 1x
  • 4

V druhej časti dvojdielnej knihy sa oboznámite so Stromom života, s legendou o Isis a Osiridovi, so svetovou osou, s civilizáciou Atlantídy a Hyperborejcov, so záhadou UFO, s procesom zduchovnenia ľudstva a hľadaním lásky, čistoty a nového modelu sveta. Úryvok: Všechno, co jsme dosud uvedli o Atlantis, se zdá být ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Victoria LePage: Duchovní struktura světa koupíte i tady

Specifikace Victoria LePage: Duchovní struktura světa

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 127 Kč

V neznámých končinách nedaleko Tibetu leží rajské místo, kde vládne nejvyšší moudrost a nepopsatelný klid a mír. Jmenuje se Šambhala, ačkoli se můžeme setkat i s označením Šangrila. Kniha odkrývá poza ... a dál?

Produkt Victoria LePage: Duchovní struktura světa

Victoria LePage: Duchovní struktura světa - parametry

Název produktu: Victoria LePage: Duchovní struktura světa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 171 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V druhej časti dvojdielnej knihy sa oboznámite so Stromom života, s legendou o Isis a Osiridovi, so svetovou osou, s civilizáciou Atlantídy a Hyperborejcov, so záhadou UFO, s procesom zduchovnenia ľudstva a hľadaním lásky, čistoty a nového modelu sveta. Úryvok: Všechno, co jsme dosud uvedli o Atlantis, se zdá být základní historickou skutečností, třebaže zkreslené časem a zmatenými výklady. Nabízí se také, jak jsme již dříve uvedli, že Atlantis byla ve spojení se Šambalou. Například Guénon používá totéž archetypální označení jak pro Atlantis, tak pro Šambalu. Píše, že Šambale se v Indii říká „bílý ostrov“ a „příbytek požehnaných“, po původním polárním „bílém ostrově“. Ale podle keltské tradice označují jména „bílý ostrov“, „Ostrov Svatých“ a „ostrov požehnaných“ také pozemský ráj na Západě, který měl být snad v Irsku, Británii či Helgolandu a kterým se myslí Atlantis. Existuje mnoho důvodů, které nás opravňují předpokládat, že znalost rozsáhlé sítě duchovních energetických center, která kdysi

znamenala osvícení pohanského světa a která spojovala Východ se Západem, celá tisíciletí uchovávala podzemní společenství evropských zasvěcenců a že se některé informace dostaly občas ven, což přimělo jezuity pátrat po tajemném asijském království a ruské starověrce zase po požehnané zemi Belovódii. Některá ezoterická společenství vždy věděla o existenci gnostického substrátu pod ortodoxní historickou slupkou. Duchovní struktura světa – Šambala 2. - Victoria LePage. V neznámých končinách nedaleko Tibetu leží rajské místo, kde vládne nejvyšší moudrost a nepopsatelný klid a mír. Jmenuje se Šambhala, ačkoli se můžeme setkat i s označením Šangrila. Kniha odkrývá pozadí této legendy a představuje Šambhalu jako skutečné místo, otevřené všem, kteří mají čisté srdce. V druhé části dvoudílné knihy sa seznámíte se Stromem života, s legendou o Isis a Osiridovi, se světovou osou, s civilizací Atlantidy a Hyperborejců, se záhadou UFO, s procesem zduchovnění lidstva a hledáním lásky, čistoty a nového modelu světa. Duchovní struktura světa – Šambala 2. - Victoria LePage od nakladatelství Eugenika v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz V neznámých končinách nedaleko Tibetu leží rajské místo, kde vládne nejvyšší moudrost a nepopsatelný klid a mír. Jmenuje se Šambhala. Toto mýtické království rozohňovalo fantazii výzkumníků, kteří se rozhodli zmocnit se jeho tajemství. Kniha odkrývá pozadí této legendy a představuje Šambhalu jako skutečné místo, otevřené všem, kteří mají čisté srdce. V první části dvoudílné knihy se dozvíte, jak souvisí Šambhala s tibetským buddhismem a tantra, což je 9-stupňová hora Meru, o ose světa, magickém indiánském kruhu, síle kundalini, univerzálním energetickém poli, astrálním cestování, světových cyklech, kálačakře a tajném duchovním spolku lidstva.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.