Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Victoria Charles: 1000 geniálních erotických děl

Knihy naučná literatura

Victoria Charles: 1000 geniálních erotických děl

Hodnocení: 1x
  • 4

Historie ukazuje, že erotické obrazy, ať přijímané či odmítané, vždy předkládaly nové ideje erotismu, jak dokazují díla reprodukovaná v této knize. Erotické umění vždy zastávalo důležité místo ve společnosti, od antických sošek plodnosti až po renesanční rytiny navržené tak, aby podporovaly plození v rámci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
1000 geniálních erotick..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Victoria Charles: 1000 geniálních erotických děl

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 509 Kč

Historie ukazuje, že erotické obrazy, ať přijímané či odmítané, vždy předkládaly nové ideje erotismu, jak dokazují díla reprodukovaná v této knize. Erotické umění vždy zastávalo důležité místo ve sp ... a dál?

Produkt Victoria Charles: 1000 geniálních erotických děl

Victoria Charles: 1000 geniálních erotických děl - parametry

Název produktu: Victoria Charles: 1000 geniálních erotických děl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 509 Kč
Maximální cena: 512 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Historie ukazuje, že erotické obrazy, ať přijímané či odmítané, vždy předkládaly nové ideje erotismu, jak dokazují díla reprodukovaná v této knize. Erotické umění vždy zastávalo důležité místo ve společnosti, od antických sošek plodnosti až po renesanční rytiny navržené tak, aby podporovaly plození v rámci manželství. V této knize bylo poprvé shromážděno 1000 autentických vyobrazení erotického umění v průřezu několika staletí a civilizací, demonstrujících evoluci tohoto žánru. V době, jako je naše, kdy reklamy a média erotikou doslova překypují, nabízí tato kniha osvěžující pohled do zákulisí erotické obrazotvornosti a zdůrazňuje uměleckou hodnotu překrásných děl erotismu vytvořených uměleckým géniem. Victoria Charlesová získala titul Ph.D. v oboru kunsthistorie. Publikuje široce o historii umění a přispívala do časopisu Art Information, mezinárodního průvodce současným uměním. V. Charlesová je jako uznávaná žurnalistka rovněž spoluautorkou knihy 1000 geniálních obrazů. Obecný úvod Hans-Jürgen Döpp mnoho let přednášel na Univerzitě Johanna Wolfganga Goetheho ve Frankfurtu, kde byl vedoucím katedry psychoanalytického výkladu a kulturní historie erotického umění. Posledních třicet let je vášnivým sběratelem erotického umění a vydobyl si uznání prostřednictvím nejrůznějších výstav a publikací, např. Erotické muzeum v Berlíně, Erotické umění a Erotická fantasie. Jako významný odborník spolupracoval na návrhu Erotického muzea v Berlíně. Úvody jednotlivých kapitol Joe A. Thomas je docentem na Clarion University v Pensylvánii. Jeho výzkum se specializuje zejména na znázornění sexuality a v současné době se zabývá tématem erotismu v pop artu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.