Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Vicks SymptoMed forte citrón 5 sáčků

Pohybový aparát

Vicks SymptoMed forte citrón 5 sáčků

Hodnocení: 1x
  • 4

Vicks  SymptoMed  Complete  citrón  představuje  přípravek,  jehož  užití  vede  ke  zmírnění  příznaků nachlazení a chřipky.Obsahuje tři léčivé látky: Paracetamol  je  dobře  známé  analgetikum  (lék  proti  bolesti).  Účinkuje  proti  bolestem  a potížím, včetně bolesti hlavy a bolesti v krku a může také snižovat ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vicks SymptoMed forte citrón 5 sáčků koupíte i tady

Specifikace Vicks SymptoMed forte citrón 5 sáčků

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce TEVA
Nejnižší cena 75 Kč

K úlevě od symptomů akutních zánětů horních cest dýchacích a chřipky včetně bolesti hlavy, celkových bolestí a potíží, bolesti v krku, kongesce nosní sliznice a horečky. ... a dál?

Produkt Vicks SymptoMed forte citrón 5 sáčků

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Vicks SymptoMed forte citrón 5 sáčků - parametry

Název produktu: Vicks SymptoMed forte citrón 5 sáčků
Výrobce: TEVA
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 94 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vicks  SymptoMed  Complete  citrón  představuje  přípravek,  jehož  užití  vede  ke  zmírnění  příznaků nachlazení a chřipky.Obsahuje tři léčivé látky: Paracetamol  je  dobře  známé  analgetikum  (lék  proti  bolesti).  Účinkuje  proti  bolestem  a potížím, včetně bolesti hlavy a bolesti v krku a může také snižovat horečku (antipyretikum). Guajfenesin (lék na vykašlávání) snižuje zahlenění, čímž pomáhá mírnit průduškový kašel. Fenylefrin-hydrochlorid (zmírňuje zduření nosní sliznice) snižuje otok v nosních průduších a tak uvolňuje neprůchodnost nosu. Přípravek  Vicks  SymptoMed  Complete  citrón  byste  měli  užívat  pouze  při  bolesti/nebo  horečce,  při ucpání nosu a průduškovém kašli. Dávkování: Dospělí a mladiství od 12 let: 1 sáček po 4-6 hodinách. Neužívejte více než 4 sáčky během 24 hodin.Nepodávejte dětem mladším 12-ti let. Nepřekračujte stanovenou dávku. Neužívejte tento lék současně s alkoholickými nápoji. Vicks SymptoMed Complete citrón zmírňuje příznaky chřipky a nachlazení. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Obsahuje dvě léčivé látky:paracetamol s účinkem proti bolesti (analgetikum) a horečce (antipyretikum).fenylefrin (nosní dekongescens) redukující otok nosní sliznice a uvolňující ucpaný nos. Dávkování: Vysypte obsah jednoho sáčku do hrnku a přelijte horkou, nikoliv však vařící vodou (přibližně 250 ml). Nechte ochladit na teplotu vhodnou pro pití nápoje.Dospělí: 1 sáček každých 4-6 hodin dle potřeby.Mladiství (nad 15 let): 1 sáček každých 6 hodin dle potřeby. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin.Nepodávejte dětem a mladistvým mladším 15 let, s výjimkou doporučení Vašeho lékaře. Bez porady s lékařem nepodávejte osobám s tělesnou hmotností nižší než 65 kg. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky. 1. Co je Vicks SymptoMed Forte citrón a k čemu se používá Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Obsahuje dvě léčivé látky: paracetamol s účinkem proti bolesti (analgetikum) a horečce (antipyretikum). fenylefrin (nosní dekongescens) redukující otok nosní sliznice a uvolňující ucpaný nos. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete používat přípravek Vicks SymptoMed Forte citrón Nepoužívejte přípravek Vicks SymptoMed Forte citrón, pokud: máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na další složky přípravku (viz bod 6.). máte závažné onemocnění srdce. máte zvýšený krevní tlak (hypertenzi). máte závažné onemocnění jater. máte onemocnění ledvin nebo potíže s ledvinami. máte výrazně zvýšenou funkci štítné žl K úlevě od symptomů akutních zánětů horních cest dýchacích a chřipky včetně bolesti hlavy, celkových bolestí a potíží, bolesti v krku, kongesce nosní sliznice a horečky. Vicks SymptoMed forte citrón 5 sáčků od Teva na GigaLékárna.cz za 89 Kč .


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.