MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen VICKS Sinex Aloe a Eukalyptus sprej 15 ml

Léky

VICKS Sinex Aloe a Eukalyptus sprej 15 ml

Hodnocení: 5x
  • 4
EAN: 5410076294336

Nosní sprej se používá k místní úlevě od příznaků ucpaného nosu spojeného s rýmou nebo zánětem nosních dutin. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosní sprej 0,5 mg/ml, oxymetazolini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen VICKS Sinex Aloe a Eukalyptus sprej 15 ml

Specifikace VICKS Sinex Aloe a Eukalyptus sprej 15 ml

Kategorie Léky
Výrobce PROCTER & GAMBLE
Nejnižší cena 74 Kč
Příznaky Dýchací cesty
Forma přípravku Spreje

Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus je nosní sprej, který se používá k místní úlevě od příznaků ucpaného nosu spojeného s nachlazením nebo rýmou. Účinek přípravku nastupuje za několik minut a přetrvává až 12 hodin. ... a dál?

Produkt VICKS Sinex Aloe a Eukalyptus sprej 15 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


VICKS Sinex Aloe a Eukalyptus sprej 15 ml - parametry

Název produktu: VICKS Sinex Aloe a Eukalyptus sprej 15 ml
Výrobce: PROCTER & GAMBLE
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Příznaky Dýchací cesty
Forma přípravku Spreje
Podrobný popis:

Nosní sprej se používá k místní úlevě od příznaků ucpaného nosu spojeného s rýmou nebo zánětem nosních dutin. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosní sprej 0,5 mg/ml, oxymetazolini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosní sprej musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosní sprej a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosní sprej používat 3. Jak se Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosní sprej používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosní sprej uchovávat 6. Další informace 1. CO JE SINEX VICKS ALOE A EUKALYPTUS, NOSNÍ SPREJ A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosní sprej se používá k místní úlevě od příznaků ucpaného nosu spojeného s rýmou nebo zánětem nosních dutin. Účinek přípravku nastupuje za několik minut a přetrvává 6-8 hodin. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE SINEX VICKS ALOE A EUKALYPTUS, NOSNÍ SPREJ POUŽÍVAT Nepoužívejte přípravek Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosní sprej: jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku oxymetazolin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku přípravku Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosní sprej (viz sekce 6). jestliže užíváte (nebo jste užíval/a během minulých 2 týdnů) inhibitory monoaminooxidázy (užívají se k léčbě Parkinsonovy nemoci nebo depresí). jestliže trpíte akutním srdečním onemocněním nebo srdečním astmatem. jestliže trpíte zvýšením nitroočního tlaku (zelený zákal s úzkým úhlem). jestliže Vám byla operativně odstraněna hypofýza (podvěsek mozkový). jestliže máte zánět kůže nebo sliznice nosních dírek nebo máte v nose stroupky. Nepodávejte dětem do 6 let. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosní sprej je zapotřebí Před zahájením léčby přípravkem Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosní sprej se poraďte se svým lékařem, pokud máte: vysoký krevní tlak, onemocnění srdce včetně anginy pectoris diabetes (cukrovku), problémy se štítnou žlázou, zvětšenou prostatu. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, než začnete Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosní sprej užívat, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době,


Přidat recenzi pro VICKS Sinex Aloe a Eukalyptus sprej 15 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.