Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Vibrocil nosní kapky 1x10 ml

Léky na dýchání

Vibrocil nosní kapky 1x10 ml

Hodnocení: 1x
  • 3.5

PŘÍBALOVÁ INFORMACE Složení Nosní kapky, nosní sprej: Léčivé látky: Dimetindeni maleas 0,25 mg, Phenylephrinum 2,5 mg v 1 ml, 1 ml = 24 kapek.  Pomocné látky: hydrogenfosforečnan sodný bezvodý, monohydrát kyseliny citronové, sorbitol, benzalkonium-chlorid, levandulová silice, čištěná voda.    Otorinolaryngologikum. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vibrocil nosní kapky 1x10 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 89 Kč

PŘÍBALOVÁ INFORMACE Složení Nosní kapky, nosní sprej: Léčivé látky: Dimetindeni maleas 0,25 mg, Phenylephrinum 2,5 mg v 1 ml, 1 ml = 24 kapek.  Pomocné látky: hydrogenfosforečnan sodný bezvodý, monohydrát kyseliny citronové, sorbitol, benzalkonium-chlorid, levandulová silice, čištěná voda.    Otorinolaryngologikum. Charakteristika Vibrocil tlumí nadměrnou nosní sekreci a čistí nos při zachování normálních funkcí kmitajících řasinek nosní sliznice. Obsahuje jednak látku šetrně snižující obsah krve v žilní » ... a dál?

Produkt Vibrocil nosní kapky 1x10 ml

Vibrocil nosní kapky 1x10 ml - parametry

Název produktu: Vibrocil nosní kapky 1x10 ml
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE Složení Nosní kapky, nosní sprej: Léčivé látky: Dimetindeni maleas 0,25 mg, Phenylephrinum 2,5 mg v 1 ml, 1 ml = 24 kapek.  Pomocné látky: hydrogenfosforečnan sodný bezvodý, monohydrát kyseliny citronové, sorbitol, benzalkonium-chlorid, levandulová silice, čištěná voda.    Otorinolaryngologikum. Charakteristika Vibrocil tlumí nadměrnou nosní sekreci a čistí nos při zachování normálních funkcí kmitajících řasinek nosní sliznice. Obsahuje jednak látku šetrně snižující obsah krve v žilní pleteni nosní sliznice a navozující rychlé a dlouhodobé zprůchodnění nosní dutiny, jednak látku s protialergickým účinkem nastupujícím již při malých dávkách, velmi dobře snášenou. Indikace Bez porady s lékařem je možno používat Vibrocil při pocitu neprůchodnosti nosu v začátcích a průběhu běžných zánětů horních cest dýchacích (akutní rýma), u chronických onemocnění horních cest dýchacích (chronická rýma), dále jako pomocný lék při akutním a chronickém onemocnění vedlejších dutin nosních a při akutním zánětu středouší k prevenci a k ústupu obtíží. Bez porady s lékařem je možné Vibrocil používat i u záchvatovité hlenovité sekrece z nosu (vazomotorické rýmy) a u projevů alergie (senné rýmy) v období záchvatu. Vibrocil může pacient používat sám pouze po doporučenou dobu, když nedojde k ústupu obtíží je nutné poradit se s lékařem. Při přetrvávání obtíží u dospělých déle než 1 týden je nutné poradit se s lékařem. Porada s lékařem je rovněž nutná, nedojde-li u dětí při akutní rýmě nebo horečnatém onemocnění horních cest dýchacích ke zlepšení příznaků do 3 dnů anebo je-li onemocnění provázeno vysokými horečkami. Při léčbě chronické rhinopharyngitidy (zánětu nosní sliznice a hltanu) je nutné se poradit s odborným lékařem. Na doporučení lékaře je Vibrocil užíván v před a pooperační péči.  Vibrocil nosní kapky jsou vhodné k léčbě dospělých a dětí od 1 roku věku. Vibrocil nosní spray a nosní gel jsou vhodné k léčbě dospělých a dětí od 6 let věku. Vibrocil gel se uplatní obzvláště k zabránění tvorby kurst, po úrazu nosu a při udržování průchodnosti nosu v průběhu noci. Kontraindikace Vibrocil nesmí být užíván při přecitlivělosti na jeho složky a v případě extrémně suché nosní sliznice a u ozény (zvláštní typ hnisavé rýmy). Vibrocil rovněž nesmí užívat nemocní užívající současně nebo v předchozích 14 dnech inhibitory monoaminooxidázy (např. některá antidepresiva, antiparkinsonika). Přípravek není určen pro použití v těhotenství nebo v období kojení. Nemocní, kteří užívají současně tricyklická antidepresiva nebo antihypertensiva, mohou užívat přípravek pouze po poradě s lékařem a na jeho doporučení. Osoby s vysokým krevním tlakem či s jinými chorobami srdce a cév, se zvýšenou aktivitou štítné žlázy a s glaukomem s úzkým úhlem (zeleným zákalem) mohou přípravek užívat pouze po poradě s lékařem. Osoby, u nichž v minulosti vyvolalo užití léků (zejména látek povzbuzujících činnost sympatického vegetativního nervstva) výraznou odpověď vyjádřenou nespavostí nebo závr


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.