Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vesmírné války

Knihy

Vesmírné války

Hodnocení: 1x
  • 4

Vesmírné války - William J. Birnes,Michael J. Coumatos,William B. Scott, Scénář válečné hry „MRTVÉ DRUŽICE“ se stává skutečností, když začne docházet k sérii nevysvětlitelných poruch činnosti řady typů družic, sloužících jak civilním, tak vojenským účelům, a je narušen navigační systém GPS se všemi důsledky pro jeho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794
skladem

Jaké má kniha
Vesmírné války
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vesmírné války

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 209 Kč

Publikace: Vesmírné války - William J. Birnes;Michael J. Coumatos;William B. Scott. Prvních šest hodin třetí světové války. Scénáře pro blízkou budoucnost, založené na válečných hrách při nasazení všech druhů zbraní. Bitvy odehrávající se na oběžných drahách vesmírných družic a v počítačích, řídících tyto družice; odpovědí na útok bude použití zbraní dosud uchovávaných v tajnosti. Podle autorů se nejedná o čistou science fiction, okolnosti, vedoucí k těmto scénářům, již existují. Všichni tři autoři pracovali ve » ... a dál?

Produkt Vesmírné války

Vesmírné války - parametry

Název produktu: Vesmírné války
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 260 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vesmírné války - William J. Birnes,Michael J. Coumatos,William B. Scott, Scénář válečné hry „MRTVÉ DRUŽICE“ se stává skutečností, když začne docházet k sérii nevysvětlitelných poruch činnosti řady typů družic, sloužících jak civilním, tak vojenským účelům, a je narušen navigační systém GPS se všemi důsledky pro jeho vojenské i civilní použití. Podezření padne na Írán, který se netají úmyslem vyvinout jadernou zbraň a je si vědom, že je třeba zabránit vyzrazení jeho činnosti; největším nebezpečím pro něj jsou sledovací družice. Situace je však složitější, do útoků na americké vesmírné prostředky je zapojeno víc stran. Sledujeme postup při odhalování viníků pomocí nejmodernějších elektronických prostředků, protože se ukazuje, že jde o kybernetickou válku. Významným činitelem se stává navigace a poruchy navigačních a sledovacích družic; osudová chyba v navigaci zaviní, že útok, zaměřený na skutečného nepřítele, je veden na vlastní jednotku; na druhé straně však závady v systému GPS zabrání explozi bojové hlavice s jadernou náloží, nesené íránskou střelou Šaháb. Vojenská opatření se začínají soustředit na odhalení viníků, kteří ve spolupráci s Íránem a drogovými kartely ničí americké družice pomocí maserových paprsků. Situace si vynutí razantní vojenské akce jak na zemi, tak v blízkém vesmíru. Je zlikvidováno i zařízení, v němž probíhá íránský jaderný program. Čtenář má možnost podrobně se seznámit s technickou stránkou vybavení i činnosti nejmodernějších prostředků kybernetické a vesmírné války a současně sledovat napínavé situace při jejich použití. Operace amerického vesmírného letounu s konečnou platností skoncuje se stávajícím ohrožením, avšak vzápětí se ukáže hrozba další. z kategorie Knihy | Beletrie od BB ART naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Publikace: Vesmírné války - William J. Birnes;Michael J. Coumatos;William B. Scott. Prvních šest hodin třetí světové války. Scénáře pro blízkou

budoucnost, založené na válečných hrách při nasazení všech druhů

zbraní. Bitvy odehrávající se na oběžných drahách vesmírných družic

a v počítačích, řídících tyto družice; odpovědí na útok bude

použití zbraní dosud uchovávaných v tajnosti. Podle autorů se

nejedná o čistou science fiction, okolnosti, vedoucí k těmto

scénářům, již existují. Všichni tři autoři pracovali ve funkcích, v

nichž měli blízko k tématice této knihy. Publikace: Vesmírné války - William J. Birnes;Michael J. Coumatos;William B. Scott.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.