Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Veronika Válková, Petr Kopl: Doba kamenná

Knihy

Veronika Válková, Petr Kopl: Doba kamenná

Hodnocení: 0x
  • 4

Doba kamenná - Pomsta Šedého lva Jeden z prvních živých tvorů, které Bára spatřila, byl – mamut. Naštěstí za řekou. Když se však jeden muž z Liščího lidu, kde Bára našla útočiště, rozhodl pomstít bratra, jehož zabil dýkozubý lev, začalo pro Báru dobrodružství napínavější, než by si přála. Od prvního vydání ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Doba kamenná
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Veronika Válková, Petr Kopl: Doba kamenná koupíte i tady

Specifikace Veronika Válková, Petr Kopl: Doba kamenná

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 147 Kč

Jeden z prvních živých tvorů, které Bára spatřila, byl – mamut. Naštěstí za řekou. Když se však jeden muž z Liščího lidu, kde Bára našla útočiště, rozhodl pomstít bratra, jehož zabil dýkozubý lev, začalo pro Báru dobrodružství napínavější, než by si přála. Od prvního vydání Štorchových Lovců mamutů v roce 1918 uplynulo právě sto let – pojďme se začíst do toho, jak se za tu dobu naše představy o tehdejších lidech změnily. Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde » ... a dál?

Produkt Veronika Válková, Petr Kopl: Doba kamenná

Veronika Válková, Petr Kopl: Doba kamenná - parametry

Název produktu: Veronika Válková, Petr Kopl: Doba kamenná
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 147 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Doba kamenná - Pomsta Šedého lva Jeden z prvních živých tvorů, které Bára spatřila, byl – mamut. Naštěstí za řekou. Když se však jeden muž z Liščího lidu, kde Bára našla útočiště, rozhodl pomstít bratra, jehož zabil dýkozubý lev, začalo pro Báru dobrodružství napínavější, než by si přála. Od prvního vydání Štorchových Lovců mamutů v roce 1918 uplynulo právě sto let – pojďme se začíst do toho, jak se za tu dobu naše představy o tehdejších lidech změnily.Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí. z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro školáky | Detektivní a dobrodružné příběhy od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.