Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Novověk

Učebnice/Odborná literatura

Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Novověk

Hodnocení: 1x
  • 4

Dějepis 8 pro základní školy - Novověk - Válková Veronika Učebnice tvoří třetí díl zcela nové řady dějepisů pro 2. stupeň ZŠ a pro nižší ročníky víceletých gymnázií. Předcházející díly řady - pravěk a starověk (6. ročník) a středověk a raný novověk (7. ročník) byly vydány v minulých dvou letech. Závěrečná část řady - ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dějepis 8 pro základní ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Novověk koupíte i tady

Specifikace Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Novověk

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 113 Kč

Učebnice tvoří třetí díl zcela nové řady dějepisů pro 2. stupeň ZŠ a pro nižší ročníky víceletých gymnázií. Předcházející díly řady - pravěk a starověk (6. ročník) a středověk a raný novověk (7. roční ... a dál?

Produkt Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Novověk

Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Novověk - parametry

Název produktu: Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Novověk
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 147 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dějepis 8 pro základní školy - Novověk - Válková Veronika Učebnice tvoří třetí díl zcela nové řady dějepisů pro 2. stupeň ZŠ a pro nižší ročníky víceletých gymnázií. Předcházející díly řady - pravěk a starověk (6. ročník) a středověk a raný novověk (7. ročník) byly vydány v minulých dvou letech. Závěrečná část řady - nejnovější dějiny bude k dispozici na jaře 2009.Celá řada je zpracována v souladu s požadavky a záměry RVP ZV a vychází vždy se schvalovací doložkou MŠMT. Učivo je výrazně graficky členěno na základní a rozšiřující, podporuje mezipředmětové vztahy, akcentuje průřezová témata RVP. Učebnice je bohatě obrazově vybavena, pozornost se věnuje hlavně mapám a dobovým ilustracím. Výklad provází podrobná časová osa. Samozřejmostí je shrnutí učiva, úkoly, slovníčky pojmů. Učebnice uvádí rovněž výčet klíčových kompetencí a výstupy, předpokládající změny v osobnosti žáka. z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Dějepis | 8. třída od SPN - pedagogické nakladatelství a.s. naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.