Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Novověk

Učebnice/Odborná literatura

Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Novověk

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Učebnice dějepisu pro 8 ročník ZŠ, zpracováno v souladu s RVP ZV. Dějepis pro 8. ročník ZŠ - NOVOVĚK Učebnice tvoří třetí díl zcela nové řady dějepisů pro 2. stupeň ZŠ a pro nižší ročníky víceletých gymnázií. Předcházející díly řady - pravěk a starověk (6. ročník) a středověk a raný novověk (7. ročník) byly vydány v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Dějepis 8 pro základní ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Novověk

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 75 Kč

Zpracováno podle požadavků RVP ZV. Tento pracovní sešit vhodně doplňuje učebnici český jazyk pro 3. ročník ZŠ. Obsahuje širokou nabídku nápaditých cvičení a úkolů určených k dalšímu procvičení učiva obsaženého v učebnici. Pracovní sešit spolu s učebnicí Český jazyk pro 3. ročník ZŠ tvoří druhou část ucelené řady publikací pro výuku českého jazyka na prvním stupni ZŠ. Svým pojetím vycházejí z tradice české školy, plně však respektují požadavky Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Napomáhají tak » ... a dál?

Produkt Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Novověk

Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Novověk - parametry

Název produktu: Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Novověk
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice dějepisu pro 8 ročník ZŠ, zpracováno v souladu s RVP ZV. Dějepis pro 8. ročník ZŠ - NOVOVĚK Učebnice tvoří třetí díl zcela nové řady dějepisů pro 2. stupeň ZŠ a pro nižší ročníky víceletých gymnázií. Předcházející díly řady - pravěk a starověk (6. ročník) a středověk a raný novověk (7. ročník) byly vydány v minulých dvou letech. Celá řada je zpracována v souladu s požadavky a záměry RVP ZV a vychází vždy se schvalovací doložkou MŠMT. Učivo je výrazně graficky členěno na základní a rozšiřující, podporuje mezipředmětové vztahy, akcentuje průřezová témata RVP. Učebnice je bohatě obrazově vybavena, pozornost se věnuje hlavně mapám a dobovým ilustracím. Výklad provází podrobná časová osa. Samozřejmostí je shrnutí učiva, úkoly, slovníčky pojmů. Učebnice uvádí rovněž výčet klíčových kompetencí a výstupy, předpokládající změny v osobnosti žáka. Základní obsah učiva: - úvod do dějepisu - Mezi třicetiletou válkou a francouzskou revolucí - Velká francouzská revoluce a napoleonské války - mezi vídeňským kongresem a revolucí 1848 - revoluce 1848 - mezi revolucí 1848 a první světovou válkou - první světová válka Zpracováno podle požadavků RVP ZV. Tento pracovní sešit vhodně doplňuje učebnici český jazyk pro 3. ročník ZŠ. Obsahuje širokou nabídku nápaditých cvičení a úkolů určených k dalšímu procvičení učiva obsaženého v učebnici. Pracovní sešit spolu s učebnicí Český jazyk pro 3. ročník ZŠ tvoří druhou část ucelené řady publikací pro výuku českého jazyka na prvním stupni ZŠ. Svým pojetím vycházejí z tradice české školy, plně však respektují požadavky Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Napomáhají tak snazší a kvalitní formulaci konkrétních ŠVP. Vedle pracovního sešitu učebnici doprovází rovněž metodická příručka pro učitele. Učebnice i pracovní sešit mají schvalovací doložku MŠMT. Autor: Milada Buriánková; Zdeňka DvořákováNakladatelství: SPN-pedagogické nakladatelstvíVazba: Brožovaná bez přebalu leskláRozměry (výška x šířka x tloušťka): 127x127x4 mmISBN: 978-80-7235-403-0 Veronika VálkováSPN-pedagogické nakladatelství 2008Kniha, čeština, 140 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.