Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Veronika Válková: Dějepis 7 pro základní školy - Metodická příručka

Učebnice/Odborná literatura

Veronika Válková: Dějepis 7 pro základní školy - Metodická příručka

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Dějepis pro 7. ročník ZŠ v souladu s RVP ZV. Dějepis pro 7. ročník ZŠ v souladu s RVP ZV - Středověk a raný novověk Učebnice je druhou částí nové čtyřdílné řady pro výuku dějepisu na 2. stupni ZŠ, zpracované podle požadavků a doporučení Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Navazuje na již vydanou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dějepis 7 pro základní ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Veronika Válková: Dějepis 7 pro základní školy - Metodická příručka koupíte i tady

Specifikace Veronika Válková: Dějepis 7 pro základní školy - Metodická příručka

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 102 Kč

Tato metodická příručka je pomůckou pro učitele, kteří pracují s učebnicí a pracovní sešitem Dějepis pro 7. ročník ZŠ (V. Válková). Přináší kompletní didaktický rozbor učebnice a pracovního sešitu a d ... a dál?

Produkt Veronika Válková: Dějepis 7 pro základní školy - Metodická příručka

Veronika Válková: Dějepis 7 pro základní školy - Metodická příručka - parametry

Název produktu: Veronika Válková: Dějepis 7 pro základní školy - Metodická příručka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 102 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Dějepis pro 7. ročník ZŠ v souladu s RVP ZV. Dějepis pro 7. ročník ZŠ v souladu s RVP ZV - Středověk a raný novověk Učebnice je druhou částí nové čtyřdílné řady pro výuku dějepisu na 2. stupni ZŠ, zpracované podle požadavků a doporučení Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Navazuje na již vydanou část první, jež se zabývá učivem pravěku a starověku. Je věnována období středověku a raného novověku v českých i světových dějinách. Učivo je výrazně graficky členěno na základní a rozšiřující, podporuje mezipředmětové vztahy, akcentuje průřezová témata RVP. Velká pozornost je věnována ilustracím, dobovému obrazovému materiálu a mapám. Výklad provází i podrobná a přehledná časová osa. Text je členěn dílčími úkoly, návody k činnostem, každá kapitola obsahuje shrnutí učiva a závěrečné opakování. Učebnice uvádí výčet klíčových kompetencí, k jejichž naplnění směřuje, a výstupy, předpokládající změny v schopnostech a dovednostech žáka. Má schvalovací doložku MŠMT. Základní obsah učiva : - úvod do dějepisu - raný středověk - vrcholný a pozdní středověk - raný novověk Nová čtyřdílná řada dějepisných učebnic svou koncepcí vychází plně vstříc požadavkům RVP ZV. Základní výběr učiva prošel pečlivou přípravu tak, aby se jednak podpořilo osvojení základních historických fakt, jednak aby se přispělo k utváření žádoucích postojů žáků a k dosažení jejich klíčových kompetencí. Důzaz je kladen na přiměřenou práci s dobovými dokumenty, na samostatné vyhledávání informací v ikonických textech, mapách a fotografiích, na interpretaci získaných informací atd. Pozornost je věnována i mezipředmětovým vztahům a uplatnění znalostí v jiných vyučovacích předmětech. Každá učebnice je doplněna pracovním sešitem a příručkou pro učitele. Dějepis 7 pro základní školy - Středověk a raný novověk - Metodická příručka - Veronika Válková. Tato metodická příručka je pomůckou pro učitele, kteří pracují s učebnicí a pracovní sešitem Dějepis pro 7. ročník ZŠ (V. Válková). Přináší kompletní didaktický rozbor učebnice a pracovního sešitu a doporučení autorů pro práci s nimi. Obsahuje rovněž řešení úkolů a zadání jak z učebnice, tak z pracovního sešitu. Učebnice a pracovní sešit jsou druhou částí nové koncepční řady učebnic pro výuku dějepisu na 2. stupni ZŠ (a v nižších ročnících víceletých gymnázií). Jejich pojetí vychází z požadavků RVP pro základní vzdělávání. Jsou věnovány období středověku a raného novověku. Mají jednotnou schvalovací doložku MŠ Dějepis 7 pro základní školy - Středověk a raný novověk - Metodická příručka - Veronika Válková od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.