Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Veronika Šporclová: Autismus od A do Z

Knihy

Veronika Šporclová: Autismus od A do Z

Hodnocení: 0x
  • 4

Autismus od A do Z - Veronika Šporclová O problematice poruch autistického spektra (PAS) se v posledních letech hovoří více, než tomu bylo v minulosti. Ovšem i navzdory nejnovějším a dobře dostupným poznatkům o PAS se mezi laickou i odbornou veřejností stále šíří nepravdivé informace. Nedostatečné porozumění autismu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.74656
skladem

Jaké má kniha
Autismus od A do Z
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Veronika Šporclová: Autismus od A do Z koupíte i tady

Specifikace Veronika Šporclová: Autismus od A do Z

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 265 Kč

O problematice poruch autistického spektra (PAS) se v posledních letech hovoří více, než tomu bylo v minulosti. Ovšem i navzdory nejnovějším a dobře dostupným poznatkům o PAS se mezi laickou i odborno ... a dál?

Produkt Veronika Šporclová: Autismus od A do Z

Veronika Šporclová: Autismus od A do Z - parametry

Název produktu: Veronika Šporclová: Autismus od A do Z
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 265 Kč
Maximální cena: 320 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autismus od A do Z - Veronika Šporclová O problematice poruch autistického spektra (PAS) se v posledních letech hovoří více, než tomu bylo v minulosti. Ovšem i navzdory nejnovějším a dobře dostupným poznatkům o PAS se mezi laickou i odbornou veřejností stále šíří nepravdivé informace. Nedostatečné porozumění autismu a zveřejňování mýtů vede k tomu, že je závažnost autismu a těžká situace rodiny často zlehčována. Ačkoliv se celosvětové údaje o výskytu poruch autistického spektra v populaci shodují na 1–2 %, v České republice se stále můžeme setkat s názorem, že se jedná o módní diagnózu, kterou se rodiče snaží ospravedlnit nezvládnutou výchovu svých dětí. Publikace se snaží čtivým a srozumitelným způsobem shrnout nejnovější informace o autismu, snaží se např. vysvětlit co to autismus je, jaké jsou jeho možné příčiny, proč se v současné době hovoří o „epidemii“ autismu, jaké vedou cesty k diagnóze, jaké jsou možnosti terapie, vzdělávání atp. V neposlední řadě se snaží vyvrátit některé mýty spojené s autismem, jako je např. vliv očkování na vznik autismu. Text je doprovázen konkrétními příběhy lidí s PAS, které vedou k lepšímu pochopení celkové situace lidí s autismem i autismu jako takového. Autorka pracuje jako psycholožka v Národním ústavu pro autismus a jako školní psycholožka a má dlouholeté zkušenosti s prací s dětmi i dospělými s PAS. z kategorie Knihy | Zdraví, Hubnutí a Sport | Zdraví | Nemoci a zdravotní problémy od Pasparta naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.