Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Veronika Sivková: Chcete se dostat na vysokou školu? - Angličtina

Učebnice/Odborná literatura

Veronika Sivková: Chcete se dostat na vysokou školu? - Angličtina

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na vysokých školách, kteří si chtějí zopakovat jednodušší i složitější gramatické či lexikální jevy a tyto zábavnou formou testových otázek procvičit. Publikace se skládá ze dvou konzistentních celků zahrnujících shrnutí gramatiky, včetně přehledných tabulek a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Chcete se dostat na vys..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Veronika Sivková: Chcete se dostat na vysokou školu? - Angličtina koupíte i tady

Specifikace Veronika Sivková: Chcete se dostat na vysokou školu? - Angličtina

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 194 Kč

Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na vysokých školách, kteří si chtějí zopakovat jednodušší i složitější gramatické či lexikální jevy a tyto zábavnou formou testových otázek procvičit. Publikace se skládá ze dvou konzistentních celků zahrnujících shrnutí gramatiky, včetně přehledných tabulek a také 500 testových otázek s řešením; A5, 200 stran. 2. vydání ... a dál?

Produkt Veronika Sivková: Chcete se dostat na vysokou školu? - Angličtina

Veronika Sivková: Chcete se dostat na vysokou školu? - Angličtina - parametry

Název produktu: Veronika Sivková: Chcete se dostat na vysokou školu? - Angličtina
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 324 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na vysokých školách, kteří si chtějí zopakovat jednodušší i složitější gramatické či lexikální jevy a tyto zábavnou formou testových otázek procvičit. Publikace se skládá ze dvou konzistentních celků zahrnujících shrnutí gramatiky, včetně přehledných tabulek a také 500 testových otázek s řešením. Určeno: Matematicko-fyzikální fakulta a Fakulta humanitních studií UK v Praze, VŠE v Praze, Ekonomická fakulta ZČU v Plzni, Provozně-ekonomická fakulta ČZU v Praze, Ekonomická fakulta JČU v Českých Budějovicích, Provozně-ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně, Ekonomicko-správní fakulta a Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně, Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové a další vysoké školy.   Publikace se skládá ze dvou konzistentních celků. V první části je vysvětlena a shrnuta problematika gramatických jevů, včetně mnoha podrobných tabulek a grafů. Druhou část knihy tvoří 500 testových otázek z přijímacích zkoušek minulých let. Tyto jsou na závěr doplněny správnými řešeními. kniha, Chcete se dostat na vysokou školu? Angličtina, 500 testových otázek z přijímacích zkoušek s řešením, Institut vzdělávání Sokrates


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.