Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Veral NEO 1% gel II 50 g

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Veral NEO 1% gel II 50 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Veral neo emulgel mohou používat dospělí a mladiství k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou otoky, zhmoždění, podvrtnutí kloubů, poranění měkkých částí kloubů. Veral neo emulgel mohou používat dospělí a mladiství k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou otoky, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.72937
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Veral NEO 1% gel II 50 g koupíte i tady

Specifikace Veral NEO 1% gel II 50 g

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce HERBACOS
Nejnižší cena 78 Kč

Přípravek VERAL® 1% GEL obsahuje léčivou látku diklofenak, která působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. ... a dál?

Produkt Veral NEO 1% gel II 50 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Veral NEO 1% gel II 50 g - parametry

Název produktu: Veral NEO 1% gel II 50 g
Výrobce: HERBACOS
Minimální cena: 78 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Veral neo emulgel mohou používat dospělí a mladiství k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou otoky, zhmoždění, podvrtnutí kloubů, poranění měkkých částí kloubů. Veral neo emulgel mohou používat dospělí a mladiství k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou otoky, zhmoždění, podvrtnutí kloubů, poranění měkkých částí kloubů. Charakteristika:Přípravek Veral neo emulgel obsahuje léčivou látku diklofenak, která působí protizánětlivě.Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí.V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Indikace:Po poradě s lékařem mohou používat dospělí a mladiství Veral neo emulgel k místní léčbě zánětů kloubních pouzder, zánětů šlach a svalových úponů, k místní léčbě při revmatických onemocněních, při bolestivých stavech při degenerativních onemocněních kloubů. Kontraindikace:Přípravek Veral neo emulgel nesmějí používat pacienti s přecitlivělostí na diklofenak nebo na jinou složku přípravku a dále pacienti, kteří měli astmatický záchvat, kopřivku nebo alergickou rýmu po užívání kyseliny acetylsalicylové nebo některých protizánětlivých léčiv. Přípravek se nesmí používat na otevřené rány, sliznice, do očí a na podrážděné ekzematózní plochy.Těhotné a kojící ženy mohou používat přípravek Veral neo emulgel pouze na výslovné doporučení lékaře. Nežádoucí účinky:Přípravek je obvykle dobře snášen. Během léčby může ojediněle dojít k projevům přecitlivělosti na některou složku přípravku, která se může projevit zduřením a zčervenáním kůže, pocity pálení nebo svědění, někdy i výsevy drobných pupínků.Při výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí léčbu přerušte a ihned se poraďte s lékařem.Při dlouhodobém používání na větší plochu nebo porušenou kůži nelze vyloučit ani celkové nežádoucí účinky diklofenaku, např. nevolnost, zvracení, bolesti břicha. Interakce:Vzájemné ovlivnění přípravku Veral neo emulgel a jiných léků současně užívaných není známo. Bez porady s lékařem nepoužívejte pro Vaše onemocnění současně s tímto gelem jiné volně prodejné léky pro místní používání. Při předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že používáte přípravek Veral neo emulgel. Dávkování a způsob použití:Pokud lékař neurčí jinak, dospělí a mladiství si na postižené místo nanášejí gel 3-4krát denně v tenké vrstvě a lehce jej vetřou. Ošetřené místo se nezakrývá obvazem. Odstup mezi jednotlivými dávkami je 3-4 hodiny.Při zánětlivých revmatických a žilních onemocněních se o délce léčby přípravkem Veral neo emulgel poraďte s lékařem. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 2 týdny. Upozornění:Pokud při poraněních nedojde do 3 dnů k ústupu obtíží nebo naopak dojde ke zhoršení či se projeví nežádoucí účinky léku, přerušte léčbu a poraďte se s lékařem.Veral neo emulgel nesmí být nanášen na otevřené rány nebo na sliznice a do očí.Při náhodném požití přípravku dítětem může dojít k nevolnosti a zvracení. Je vhodné


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.