Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Veral NEO 1% gel II 100 g

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Veral NEO 1% gel II 100 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

K tlumení bolesti, odstranění zánětu a zmenšení otoku po úrazech pohybového ústrojí a při bolesti zad. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však VERAL 1% GEL musíte používat pečlivě podle ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88143
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Veral NEO 1% gel II 100 g koupíte i tady

Specifikace Veral NEO 1% gel II 100 g

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce HERBACOS
Nejnižší cena 113 Kč

Léčivý přípravek Veral gel se používá k odstranění bolesti a zánětu svalů, kloubů a měkkých tkání v okolí kloubů. Vtírá se do pokožky na postižených místech, kde tlumí bolest, působí protizánětlivě a zmírňuje otoky. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 14 let. Dospívající od 14 do 18 let jej mohou použít pro krátkodobou lokální léčba akutních poranění: podvrtnutí pohmoždění tupá poranění (úrazy utrpěné při sportu) U dospělých od 18 let se účinku Veral gelu využívá u poranění měkkých tkání a poúrazových » ... a dál?

Produkt Veral NEO 1% gel II 100 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Veral NEO 1% gel II 100 g - parametry

Název produktu: Veral NEO 1% gel II 100 g
Výrobce: HERBACOS
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 148 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

K tlumení bolesti, odstranění zánětu a zmenšení otoku po úrazech pohybového ústrojí a při bolesti zad. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však VERAL 1% GEL musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékaře nebo lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, musíte se poradit s lékařem! Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete:1. Co je VERAL 1% GEL a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete VERAL 1% GEL používat3. Jak se VERAL 1% GEL používá4. Možné nežádoucí účinky5 Jak VERAL 1% GEL uchovávat6. Další informace 1. CO JE VERAL NEO 1% GEL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Diclofenacum natricum, léčivá látka gelu VERAL 1% GEL, patří do skupiny léčiv, které se označují jako nesteroidní protizánětlivá léčiva (NSAID). Diclofenacum natricum tlumí bolest, působíprotizánětlivě a zmírňuje otoky.VERAL 1% GEL je určen ke vtírání do pokožky na postižených místech.VERAL 1% GEL se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu poúrazového, zánětlivého nebo degenerativního původu, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů, kloubů a měkkýchtkání v okolí kloubů.Přípravek lze běžně použít u následujících stavů:Mladiství od 14 let krátkodobá lokální léčba akutních poranění jako je podvrtnutí, pohmoždění a tupá poranění (úrazy utrpěné při sportu) Dospělí (od 18 let) poranění měkkých tkání, poúrazové stavy: poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí,natáhnutí svalu nebo pohmoždění bolest zad a po poradě s lékařem u těchto stavů: lokalizované formy revmatizmu měkkých tkání např. u tenisového loktu bolest při nezávažných artrózách periferních kloubů a kolen VERAL 1% GEL mohou užívat dospělí a mladiství od 14 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE VERAL 1% GEL POUŽÍVAT Nepoužívejte VERAL 1% GEL Jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na diklofenak nebo na kteroukoli další složku přípravku VERAL 1% GEL vyjmenovanou v této příbalové informaci. Jestliže jste v minulosti měli alergickou reakci na léky, které obsahují kyselinu acetylsalicylovou, ibuprofen nebo jiná nesteroidní protizánětlivá léčiva (NSAID). Pokud si nejste jistí, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Příznaky alergických reakcí na tyto léky mohou být následující: astma, sípavé dýchání nebo potíže s dýcháním, kopřivka nebo kožní vyrážka, oteklá tvář nebo jazyk, rýma. Jestliže jste ve 3. třetině těhotenství. Jestliže jste mladší 14 let. Pokud se Vás týká některá z výše uvedených podmínek, nepoužívejte přípravek VERAL 1% GEL.Zvláštní opatrnosti při po


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.