Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Věra Rubáková, Daniela Šlézarová: Praktické účetnictví pro střední školy - 1. díl

Knihy

Věra Rubáková, Daniela Šlézarová: Praktické účetnictví pro střední školy - 1. díl cena od 0 Kč

Věra Rubáková, Daniela Šlézarová: Praktické účetnictví pro střední školy - 1. díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

První díl ucelené řady praktického účetnictví pro střední školy.. Stručný popis knihy Praktické účetnictví pro střední školy 1: První díl ucelené řady praktického účetnictví pro střední školy. Titul se věnuje podstatě a funkci účetnictví, účetním dokladům, majetku, rozvaze a účtování na jednotlivých účtech. V každé ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Věra Rubáková, Daniela Šlézarová: Praktické účetnictví pro střední školy - 1. díl - parametry

Název produktu: Věra Rubáková, Daniela Šlézarová: Praktické účetnictví pro střední školy - 1. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:
  • První díl ucelené řady praktického účetnictví pro střední školy.. Stručný popis knihy Praktické účetnictví pro střední školy 1: První díl ucelené řady praktického účetnictví pro střední školy. Titul se věnuje podstatě a funkci účetnictví, účetním dokladům, majetku, rozvaze a účtování na jednotlivých účtech. V každé kapitole je nejprve teoreticky objasněna problematika a poté následuje řada praktických příkladů a ukázek. Kniha je zpracována velmi přehledně a srozumitelně. Učebnice je aktualizována pro legislativu roku 2010. 1. díl obsahuje kapitoly: 1. Podstata a funkce účetnictví (charakteristika a rysy účetnictví, účetní soustavy, uživatelé účetnictví, zásady účetnictví) 2. Účetní doklady, knihy (druhy, vypisování jednotlivých druhů úč. dokladů, opravy záznamů, oběh a úschova účetních dokladů, inventarizace)  3. Majetek (určení druhu majetku, jeho financování, pohledávky a závazky,...)  4. Rozvaha (sestavování rozvahy, počáteční a konečná rozvaha, změny rozvahových položek, rozvahové účty, určování výnosů a nákladů, výsledkové účty, účetní případy na rozvahovýcha výsledkových účtech)  5. Účtování na vybraných účtech (směrná účtová osnova a účtový rozvrh, syntetické a analytické účty, účtování na finančních účtech, účtování DPH, základní účetní operace s materiálem, účetní knihy, atd.) 
  • Příloha - Účtový rozvrh Praktické účetnictví SŠ 1.díl - Pro střední a vysoké školy - Computer Media - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - Věra Rubáková; Daniela ŠlézarováPro střední a vysoké školyComputer Media 2010Kniha, čeština, 88 stran

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.