Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Věra Provazníková: Heleme se!

Knihy pro děti a mládež

Věra Provazníková: Heleme se! cena od 0 Kč

Věra Provazníková: Heleme se!

Hodnocení: 1x
  • 4

NezbednĂ© říkanky pro zaÄŤĂ­najĂ­cĂ­ ÄŤtenáře vycházejĂ­ vstříc nespoutanĂ© dÄ›tskĂ© fantazii a pĹ™irozenĂ© hravosti. RytmickĂ© verše vycházejĂ­ z tradic lidovĂ© poezie - jejich kouzlo tkvĂ­ v neotĹ™elĂ˝ch spojenĂ­ch a originálnĂ­ch slovnĂ­ch hříčkách. Jak si kuĹ™e na svĂ© pĹ™išlo, UšatĂ© zelĂ­, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Věra Provazníková: Heleme se! - parametry

Název produktu: Věra Provazníková: Heleme se!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

NezbednĂ© říkanky pro zaÄŤĂ­najĂ­cĂ­ ÄŤtenáře vycházejĂ­ vstříc nespoutanĂ© dÄ›tskĂ© fantazii a pĹ™irozenĂ© hravosti. RytmickĂ© verše vycházejĂ­ z tradic lidovĂ© poezie - jejich kouzlo tkvĂ­ v neotĹ™elĂ˝ch spojenĂ­ch a originálnĂ­ch slovnĂ­ch hříčkách. Jak si kuĹ™e na svĂ© pĹ™išlo, UšatĂ© zelĂ­, Hrabibába… Názvy samy napovĂ­dajĂ­, Ĺľe se malĂ­ školáci nad knĂ­Ĺľkou VÄ›ry ProvaznĂ­kovĂ© a ilustrátorky Olgy FranzovĂ© nebudou nudit. Nezbedné říkanky pro začínající čtenáře vycházejí vstříc nespoutané dětské fantazii a přirozené hravosti. Rytmické verše vycházejí z tradic lidové poezie - jejich kouzlo tkví v neotřelých spojeních a originálních slovních hříčkách. Jak si kuře na své přišlo, Ušaté zelí, Hrabibába… Názvy samy napovídají, že se malí školáci nad knížkou Věry Provazníkové a ilustrátorky Olgy Franzové nebudou nudit. Heleme se! Věra Provazníková; Olga FranzováKnižní klub 2005Kniha, čeština, 38 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.