Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Věra Novotná: Zákon o sociálně-právní ochraně dětí

Učebnice/Odborná literatura

Věra Novotná: Zákon o sociálně-právní ochraně dětí

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Zákon o sociálně-právní ochraně dětí, komentář, 3.vydání - Burdová Eva. Publikace jako 3.aktualizované a doplnění vydání obsahuje text zákona o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění účinném k 1.1.2007.Současně obsahuje texty vybraných mezinárodních mluv, zákonů a instrukcí, včetně metodického pokynu k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78697
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Věra Novotná: Zákon o sociálně-právní ochraně dětí

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 560 Kč

Komentář /3.aktualizované a doplněné vydání/. Publikace jako 3.aktualizované a doplnění vydání obsahuje text zákona o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění účinném k 1.1.2007.Současně obsahuje texty vybraných mezinárodních mluv, zákonů a instrukcí, včetně metodického pokynu k realizaci předběžného opatření. Dále ještě obsahuje výňatky z některých zákonů, úzce s výkonem sociálně-právní ochrany souvisejících. Komentář k zákonu byl zpracovaný podle poznatků a zkušeností načerpaných z praktické realizace zákona a » ... a dál?

Produkt Věra Novotná: Zákon o sociálně-právní ochraně dětí

Věra Novotná: Zákon o sociálně-právní ochraně dětí - parametry

Název produktu: Věra Novotná: Zákon o sociálně-právní ochraně dětí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 560 Kč
Maximální cena: 560 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Zákon o sociálně-právní ochraně dětí, komentář, 3.vydání - Burdová Eva. Publikace jako 3.aktualizované a doplnění vydání obsahuje text zákona o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění účinném k 1.1.2007.Současně obsahuje texty vybraných mezinárodních mluv, zákonů a instrukcí, včetně metodického pokynu k realizaci předběžného opatření. Dále ještě obsahuje výňatky z některých zákonů, úzce s výkonem sociálně-právní ochrany souvisejících. Komentář k zákonu byl zpracovaný podle poznatků a zkušeností načerpaných z praktické realizace zákona a z opakujících se otázek zejména orgánů sociálně-právní ochrany dětí, zařízení pro výkon ústavní a ochranné výchovy, zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc a nestátních subjektů. Publikace je určena zejména pro pracovníky orgánů sociálně-právní ochrany dětí, škol, školských a zdravotnických zařízení, policie, pro nestátní subjekty působící oblasti péče o děti a rodinu, ale též pro soudce, advokáty a státní zástupce. Publikace: Zákon o sociálně-právní ochraně dětí, komentář, 3.vydání - Burdová Eva. Zákon o sociálně právní ochr.. - 3.aktualizované a doplněné vydání Komentář - LINDE - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu l Věra Novotná; Eva Burdová3.aktualizované a doplněné vydání KomentářLINDE 2007Kniha, čeština, 470 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.