Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Věra Martinková: Český jazyk 2

Knihy

Věra Martinková: Český jazyk 2

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Český jazyk 2 - Věra Martinková. Schválilo MŠMT ČR Stavba učebnice odpovídá osnovám pro 2. ročník SŠ a RVP. Učebnice je rozdělena na 2 části - Sloh a Jazyk. Slohová část obsahuje popis a charakteristiku, životopis, dopis, poučení o neverbální komunikaci, projev. Jazyková část zahrnuje nauku o slově ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Český jazyk 2
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Věra Martinková: Český jazyk 2 koupíte i tady

Specifikace Věra Martinková: Český jazyk 2

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 75 Kč

Stavba učebnice odpovídá osnovám pro 2. ročník SŠ a RVP. Učebnice je rozdělena na 2 části - Sloh a Jazyk. Slohová část obsahuje popis a charakteristiku, životopis, dopis, poučení o neverbální komuni ... a dál?

Produkt Věra Martinková: Český jazyk 2

Věra Martinková: Český jazyk 2 - parametry

Název produktu: Věra Martinková: Český jazyk 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Český jazyk 2 - Věra Martinková. Schválilo MŠMT ČR Stavba učebnice odpovídá osnovám pro 2. ročník SŠ a RVP. Učebnice je rozdělena na 2 části - Sloh a Jazyk. Slohová část obsahuje popis a charakteristiku, životopis, dopis, poučení o neverbální komunikaci, projev.

Jazyková část zahrnuje nauku o slově a slovní zásobě, obecné poučení o jazyce, všestranné jazykové rozbory a diktáty a četné otázky, cvičení, náměty a úkoly. Publikace: Český jazyk 2 - Věra Martinková. Učebnice je součástí oblíbeného cyklu učebnic ČJL pro SŠ Věry Martinkové a kol. Stavba učebnice odpovídá osnovám pro 2. ročník SŠ a RVP. Učebnice je rozdělena na 2 části - Sloh a Jazyk. Slohová část obsahuje popis a charakteristiku, životopis, dopis, poučení o neverbální komunikaci, projev. Jazyková část zahrnuje nauku o slově a slovní zásobě, obecné poučení o jazyce, všestranné jazykové rozbory a diktáty a četné otázky, cvičení, náměty a úkoly.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.