Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Věra Krejčová, Jana Kargerová: Začít spolu: pro ZŠ

Učebnice/Odborná literatura

Věra Krejčová, Jana Kargerová: Začít spolu: pro ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Vzdělávací program Začít spolu představuje jednu z konkrétních forem, jak realizovat na dítě orientovanou výchovu a vzdělávání v předškolním věku. Zdůrazňuje individuální přístup k dítěti, integrované učení, inkluzi dětí se speciálními potřebami, partnerství školy, rodiny i širší společnosti v oblasti výchovy a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Začít spolu: pro ZŠ
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Věra Krejčová, Jana Kargerová: Začít spolu: pro ZŠ koupíte i tady

Specifikace Věra Krejčová, Jana Kargerová: Začít spolu: pro ZŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 219 Kč

Kniha začít spolu je alternativní vzdělávací program pro první stupeň základních škol. Autorka Věra Krejčová a Jana Kargerová klade důraz na individuální přístup k dítěti a na partnerství školy, rod ... a dál?

Produkt Věra Krejčová, Jana Kargerová: Začít spolu: pro ZŠ

Věra Krejčová, Jana Kargerová: Začít spolu: pro ZŠ - parametry

Název produktu: Věra Krejčová, Jana Kargerová: Začít spolu: pro ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 307 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Vzdělávací program Začít spolu představuje jednu z konkrétních forem, jak realizovat na dítě orientovanou výchovu a vzdělávání v předškolním věku. Zdůrazňuje individuální přístup k dítěti, integrované učení, inkluzi dětí se speciálními potřebami, partnerství školy, rodiny i širší společnosti v oblasti výchovy a vzdělávání. Publikace shrnuje jak teoretická východiska, tak konkrétní náměty a každodenní praktické zkušenosti mateřských škol realizujících nové formy výchovné práce. Podrobně se zabývá plánováním a hodnocením výchovné práce, zjišťováním individuálních odlišností dětí (včetně uvedení diagnostických formulářů) apod. Svými myšlenkami úzce koresponduje se strategickými dokumenty v oblasti vzdělávání (Bílá kniha, Rámcový program pro předškolní výchovu), poskytuje konkrétní náměty k dosahování cílů v těchto dokumentech navrhovaných, a proto zaujme nejen ty, kdo realizují tento konkrétní vzdělávací program, ale všechny, kdo vytvářejí vlastní školní kurikulum nebo se zajímají o demokratickou výchovu a vzdělávání. Kniha začít spolu je alternativní vzdělávací program pro první stupeň základních škol. Autorka Věra Krejčová a Jana Kargerová klade důraz na individuální přístup k dítěti a na partnerství školy, rodiny a komunity v otevřené společnosti. Opírá se o moderní psychologické poznání (konstruktivismus), je orientován na podporu a ochranu práv každého dítěte v systému vzdělávání. Prostředí třídy tvoří centra aktivit, v procesu učení se využívá projektového plánování. Rodiče se účastní činností ve třídě jako asistenti nebo pozorovatelé. Podílejí se na správě školy prostřednictvím rodičovské rady. Program Začít spolu prosazuje a umožňuje, aby se do běžných tříd zapojovaly děti se speciálními potřebami ¦ žáci s vývojovými poruchami nebo postižením, děti z etnických menšin, ale i žáci nadprůměrně nadaní a talentovaní. Kniha shrnuje zkušenosti úspěšně ověřené v praxi českých škol, kde je program realizován od roku 1994, i zkušenosti ze zahraničí, kde je program rozšířen pod názvem Step by Step. Druhé, aktualizované vydání. Začít spolu pro předškol.vzd. - Vzdělávací program Metodický průvodce pro předškolní vzdělání - Edice: Step by step - PORTÁL - J Věra Krejčová; Jana KargerováMetodický průvodce pro 1.stupeň základní školyPORTÁL 2011Kniha, čeština, 232 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.