Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Věra Korecká: Přehled judikatury ve věcech nájmu bytu

Učebnice/Odborná literatura

Věra Korecká: Přehled judikatury ve věcech nájmu bytu

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Přehled judikatury ve věcech nájmu bytu - Věra Korecká . Vydávaný přehled judikatury je druhým, aktualizovaným a rozšířeným souborem judikatury ve věcech nájmu bytu, který navazuje na úspěšné první vydání z roku 2003. V období mezi prvním a druhým vydáním došlo k rozšíření judikatury z dané oblasti a rovněž došlo ke ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Věra Korecká: Přehled judikatury ve věcech nájmu bytu koupíte i tady

Specifikace Věra Korecká: Přehled judikatury ve věcech nájmu bytu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 754 Kč

Vydávaný přehled judikatury je druhým, aktualizovaným a rozšířeným souborem judikatury ve věcech nájmu bytu, který navazuje na úspěšné první vydání z roku 2003. V období mezi prvním a druhým vydán ... a dál?

Produkt Věra Korecká: Přehled judikatury ve věcech nájmu bytu

Věra Korecká: Přehled judikatury ve věcech nájmu bytu - parametry

Název produktu: Věra Korecká: Přehled judikatury ve věcech nájmu bytu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 754 Kč
Maximální cena: 978 Kč
Ušetríte až: 224 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Přehled judikatury ve věcech nájmu bytu - Věra Korecká . Vydávaný přehled judikatury je druhým, aktualizovaným a rozšířeným souborem judikatury ve věcech nájmu bytu, který navazuje na úspěšné první vydání z roku 2003. V období mezi prvním a druhým vydáním došlo k rozšíření judikatury z dané oblasti a rovněž došlo ke změně právní úpravy nájmu bytu, nejvýrazněji pak zákonem č. 107/2006 Sb., Do tohoto vydání je proto zařazena jak současná judikatura, reagující na změny právní úpravy, tak i judikatura starší, avšak stále aktuální a pro současnou praxi použitelná. V závěru najde čtenář vybraná ustanovení občanského zákoníku a souvisejících předpisů, včetně textu poslední zásadní novely občanského zákoníku týkající se nájmu bytu - zákon č. 132/2011 Sb. - ke které zatím neexistuje relevantní judikatura. Rovněž zde čtenář nalezne rejstřík právních ustanovení a věcný rejstřík, které umožní snadné vyhledávání v publikaci. Přehled judikatury ve věcech nájmu bytu - Věra Korecká od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Přehled judikatury ve věcech nákladů řízení přináší ucelený souhrn rozhodnutí, vztahujících sek § 137 až 151a občanského soudního řádu, která jsou využívána v každodenní praxi na soudech všech stupňů. Do Přehledu jsou zařazeny jak judikáty vytvořené z rozhodnutí Nejvyššího soudu, tak i ostatních soudů, které byly publikovány v právních periodikách a dalších právních pramenech. V Přehledu není opomenuto i několik starších judikátů, např. z Vážného sbírky. Navíc jsou v Přehledu zařazeny i judikáty, které jsou běžně začleněny do tzv. Centrální judikatury, a přestože nebyly publikovány v Souboru rozhodnutí Nejvyššího soudu, tak jsou součástí centrální evidence soudních rozhodnutí, která je vedena na Nejvyšším soudu a je využívána v rozhodovací praxi soudů. Tímto širokým záběrem do judikatury soudů je vytvořen celistvý souhrn judikatury z oblasti nákladů řízení, který se jistě stane pomocníkem pro rozhodovací činnost na všech stupních civilního řízení. Publikace: Přehled judikatury ve věcech nájmu bytu 2.vyd. - Korecká Věra. Úplný přehled nejvýznamnějších rozhodnutí ve věcech nájmu bytů,

který poskytuje vyčerpávající přehled o aplikaci právních předpisů

našimi soudy. Publikace pokrývá celou oblast nájmu bytu vznik nájmu

bytu, povinnosti nájemce, přechod práva nájmu, zánik práva nájmu,

vyklizení bytu, bytové náhrady atd. Jedná se o první soubor

rozhodnutí soudů v této věci, který je praktickou pomůckou pro

všechny civilní soudce, advokáty i majitele domů. Publikace: Přehled judikatury ve věcech nájmu bytu 2.vyd. - Korecká Věra.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.