Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Věra Höppnerová: Moderní učebnice němčiny - 3. vydání

Knihy

Věra Höppnerová: Moderní učebnice němčiny - 3. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Moderní učebnice němčiny NS Svoboda zprostředkovává moderní mluvený jazyk a jeho mluvnickou stavbu. Dále rozvíjí konverzační schopnosti a připravuje na četbu tisku, odborných textů nebo krásné literatury. Kniha Moderní učebnice němčiny NS Svoboda je určena studujícím středních, jazykových i vysokých škol a všem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88494
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Věra Höppnerová: Moderní učebnice němčiny - 3. vydání koupíte i tady

Specifikace Věra Höppnerová: Moderní učebnice němčiny - 3. vydání

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 292 Kč

Kniha je určena studujícím středních, jazykových i vysokých škol a všem zájemcům z řad široké veřejnosti. ... a dál?

Produkt Věra Höppnerová: Moderní učebnice němčiny - 3. vydání

Věra Höppnerová: Moderní učebnice němčiny - 3. vydání - parametry

Název produktu: Věra Höppnerová: Moderní učebnice němčiny - 3. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 292 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 157 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Moderní učebnice němčiny NS Svoboda zprostředkovává moderní mluvený jazyk a jeho mluvnickou stavbu. Dále rozvíjí konverzační schopnosti a připravuje na četbu tisku, odborných textů nebo krásné literatury. Kniha Moderní učebnice němčiny NS Svoboda je určena studujícím středních, jazykových i vysokých škol a všem zájemcům z řad široké veřejnosti. Je rozdělena do 25 lekcí. Učebnice obsahuje důležité komunikační obraty, slovníček, výklad mluvnice, mluvnici, výslovnost a krátké texty, určené k nácviku poslechu.

Publikace: Moderní učebnice němčiny - V. Hoppnerová. Kniha je určena studujícím středních, jazykových i vysokých škol a všem zájemcům z řad široké veřejnosti. Zprostředkovává moderní mluvený jazyk a jeho mluvnickou stavbu. Dále rozvíjí konverzační schopnosti a připravuje na četbu tisku, odborných textů či krásné literatury. Je rozdělena do 25 lekcí, z nichž každá obsahuje výchozí text, důležité komunikační obraty, slovníček, výklad mluvnice s nácvikov&yacut e;mi cvičeními za jednotlivými mluvnickými jevy, komplexní cvičení ke slovní zásobě, mluvnici a výslovnosti a krátké texty, určené k nácviku poslechu. Učebnice je opatřena i závěrečným německo-českým slovníčkem a přehledem klíčových jevů. Publikace: Moderní učebnice němčiny - V. Hoppnerová. Moderní učebnice němčiny nv. - Nové, upravené vydání - NS SVOBODA - Jazyk: CZ - 360 str. - ISBN: 978-80-205-0615-3 - Kniha Věra HöppnerováNové, upravené vydáníNS SVOBODAKniha, čeština, 360 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.