Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Věra Höppnerová, Lenka Jaucová: Moderní učebnice němčiny

Knihy

Věra Höppnerová, Lenka Jaucová: Moderní učebnice němčiny

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Moderní učebnice němčiny NS Svoboda zprostředkovává moderní mluvený jazyk a jeho mluvnickou stavbu. Dále rozvíjí konverzační schopnosti a připravuje na četbu tisku, odborných textů nebo krásné literatury. Kniha Moderní učebnice němčiny NS Svoboda je určena studujícím středních, jazykových i vysokých škol a všem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Moderní učebnice němčiny
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Věra Höppnerová, Lenka Jaucová: Moderní učebnice němčiny koupíte i tady

Specifikace Věra Höppnerová, Lenka Jaucová: Moderní učebnice němčiny

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 288 Kč

Kniha je určena studujícím středních, jazykových i vysokých škol a všem zájemcům z řad široké veřejnosti. ... a dál?

Produkt Věra Höppnerová, Lenka Jaucová: Moderní učebnice němčiny

Věra Höppnerová, Lenka Jaucová: Moderní učebnice němčiny - parametry

Název produktu: Věra Höppnerová, Lenka Jaucová: Moderní učebnice němčiny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 288 Kč
Maximální cena: 618 Kč
Ušetríte až: 330 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Moderní učebnice němčiny NS Svoboda zprostředkovává moderní mluvený jazyk a jeho mluvnickou stavbu. Dále rozvíjí konverzační schopnosti a připravuje na četbu tisku, odborných textů nebo krásné literatury. Kniha Moderní učebnice němčiny NS Svoboda je určena studujícím středních, jazykových i vysokých škol a všem zájemcům z řad široké veřejnosti. Je rozdělena do 25 lekcí. Učebnice obsahuje důležité komunikační obraty, slovníček, výklad mluvnice, mluvnici, výslovnost a krátké texty, určené k nácviku poslechu.

Publikace renomované autorky je určena pro studenty středních, jazykových i vysokých škol a všem, kteří chtějí dosáhnout aktivní znalosti německého jazyka na pokročilé úrovni. Zároveň je vhodná i pro ty, kdo mají znalosti jazyka již pozapomenuty, a které je potřeba zopakovat, zdokonalit a systematizovat. Studující si osvojí solidní vyjadřování v základních životních situacích a prostřednictvím audio nahrávek, které budou ke stažení na webových stránkách nakladatelství, se naučí porozumět projevu rodilého mluvčího. Každá lekce obsahuje výchozí text zaměřený na živý hovorový jazyk a orientaci v životních situacích, přehledný výklad mluvnice, poslechové texty. K ověření nabytých znalostí slouží testy a cvičení zařazená průběžně v jednotlivých lekcích, kontrolu správnosti ověří Klíč ke cvičením, který je k učebnici připojen. Učebnice je zakončena mluvnickým přehledem a německo-českým slovníčkem se slovní zásobou jednotlivých lekcí. Publikace je vhodná jak pro studenty středních a vysokých škol tak i

k individuálnímu studiu a výuce v jazykových školách. Moderní učebnice němčiny - Věra Höppnerová od authora Věra Höppnerová a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Kniha je určena studujícím středních, jazykových i vysokých škol a všem zájemcům z řad široké veřejnosti. Zprostředkovává moderní mluvený jazyk a jeho mluvnickou stavbu. Dále rozvíjí konverzační schopnosti a připravuje na četbu tisku, odborných textů či krásné literatury. Je rozdělena do 25 lekcí, z nichž každá obsahuje výchozí text, důležité komunikační obraty, slovníček, výklad mluvnice s nácvikom s cvičeními za jednotlivými mluvnickými jevy, komplexní cvičení ke slovní zásobě, mluvnici a výslovnosti a krátké texty, určené k nácviku poslechu. Učebnice je opatřena i závěrečným německo-českým slovníčkem a přehledem klíčových jevů. Moderní učebnice němčiny - Věra Höppnerová od authora Věra Höppnerová a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.