Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Věra Gošová: Předmatematické představy

Knihy naučná literatura

Věra Gošová: Předmatematické představy

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové řady pracovních sešitů jsou praktickou pomůckou pro rozvoj školní zralosti, práci s dětmi s potenciálním rozvojem SPU a pro reedukaci SPU u žáků na 1. stupni základních škol.   Všechny aktivity lze jednoduše zařadit při práci s dětmi v MŠ nebo v přípravných třídách a na 1. stupni ZŠ přímo do výuky bez nutnosti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78856
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Věra Gošová: Předmatematické představy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 69 Kč

Pracovní sešit pro rozvoj školní zralosti a práci s dětmi s potenciálním rozvojem SPU v předškolním věku. Nové řady pracovních sešitů jsou praktickou pomůckou pro rozvoj školní zralosti, práci s dětmi s potenciálním rozvojem SPU a pro reedukaci SPU u žáků na 1. stupni základních škol.   Všechny aktivity lze jednoduše zařadit při práci s dětmi v MŠ nebo v přípravných třídách a na 1. stupni ZŠ přímo do výuky bez nutnosti náročné metodické přípravy. Samozřejmě lze využít rovněž pro domácí procvičování s rodiči!   » ... a dál?

Produkt Věra Gošová: Předmatematické představy

Věra Gošová: Předmatematické představy - parametry

Název produktu: Věra Gošová: Předmatematické představy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 69 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové řady pracovních sešitů jsou praktickou pomůckou pro rozvoj školní zralosti, práci s dětmi s potenciálním rozvojem SPU a pro reedukaci SPU u žáků na 1. stupni základních škol.   Všechny aktivity lze jednoduše zařadit při práci s dětmi v MŠ nebo v přípravných třídách a na 1. stupni ZŠ přímo do výuky bez nutnosti náročné metodické přípravy. Samozřejmě lze využít rovněž pro domácí procvičování s rodiči!   Sady jsou koncipovány dle klíčových oblastí: Zrakové vnímání Čtení Grafomotorika Orientace Sluchové vnímání Předmatematické představy Pozornost Rozvoj myšlení Samohlásky Kompletní edici KuliFerda pro mateřské a základní školy, ale i pro rodiče najdete v naší nabídce zde Veškerou dostupnou nabídku od nakladatelsví Raabe neleznete zde Publikace: Předmatematické představy - Věra Gošová. Pracovní sešit pro rozvoj školní zralosti a práci s dětmi s

potenciálním rozvojem SPU v předškolním věku. Všechny aktivity lze

jednoduše zařadit při práci s dětmi v MŠ nebo využít pro domácí

procvičování s rodiči. Pracovní sešit je součástí řady 8 PS:

Zrakové vnímání I

Zrakové vnímání II

Grafomotorika

Rozvoj myšlení

Předmatematické představy

Orientace

Sluchové vnímání

Pozornost Publikace: Předmatematické představy - Věra Gošová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.