Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Věra Čadilová: Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let)

Učebnice/Odborná literatura

Věra Čadilová: Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) cena od 0 Kč

Věra Čadilová: Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let)

Hodnocení: 1x
  • 4

Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) - Věra Čadilová, Zuzana Žampachová, kolektiv autorů. Cílem metodického materiálu Edukačně hodnotící profil dítěte s PAS pro 0-7 let je poskytnout speciálním pedagogům v terénu podklady pro hodnocení vývojové úrovně dětí a žáků s PAS a ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Věra Čadilová: Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) - parametry

Název produktu: Věra Čadilová: Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) - Věra Čadilová, Zuzana Žampachová, kolektiv autorů. Cílem metodického materiálu Edukačně hodnotící profil dítěte s PAS pro 0-7 let je poskytnout speciálním pedagogům v terénu podklady pro hodnocení vývojové úrovně dětí a žáků s PAS a sestavování funkčních edukačních plánů. Profil ukazuje možnosti speciálně - pedagogické intervence a je pomocníkem při dalším rozvoji dítěte. Důležitým prvkem EHP je stanovení vývojových úrovní v jednotlivých oblastech. Tento materiál je zpracován pro české podmínky (tedy vychází z českého školského systému) a přitom přijímá pozitivní stránky zahraničních materiálů. Součástí EHP je elektronický vyhodnocovač. Zadáním jednotlivých položek získá pedagog vývojový graf, který zpřehlední celkovou vývojovou úroveň dítěte. Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) - Věra Čadilová, Zuzana Žampachová, kolektiv autorů od nakladatelství Pasparta v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.