Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Věra Čabradová: Přírodopis 7 Učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Věra Čabradová: Přírodopis 7 Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice pro 7. ročník navazuje na učivo předchozího ročníku. V prvním bloku provádí postupně žáka biologií živočichů, druhá část zahrnuje anatomii, morfologii a fyziologii rostlin a dále pokračuje přehledem jejich základních systematických skupin. V posledním bloku učiva, které se týká společenstev, se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Věra Čabradová: Přírodopis 7 Učebnice koupíte i tady

Specifikace Věra Čabradová: Přírodopis 7 Učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 138 Kč

Řada moderních učebnic přírodopisu, které učí žáka poznávat přírodu, její objekty, jevy a zákonitosti jako propojený systém, jehož složky na sebe ... ... a dál?

Produkt Věra Čabradová: Přírodopis 7 Učebnice

Věra Čabradová: Přírodopis 7 Učebnice - parametry

Název produktu: Věra Čabradová: Přírodopis 7 Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice pro 7. ročník navazuje na učivo předchozího ročníku. V prvním bloku provádí postupně žáka biologií živočichů, druhá část zahrnuje anatomii, morfologii a fyziologii rostlin a dále pokračuje přehledem jejich základních systematických skupin. V posledním bloku učiva, které se týká společenstev, se nachází shrnutí významu a ochrany rostlin a živočichů. Učebnice zahrnuje následující tematické celky: Opakování 6 Zoologie - nauka o živočiších Kruhoústí Paryby Ryby Obojživelníci Plazi Ptáci Botanika - nauka o rostlinách Výtrusné rostliny Semenné rostliny Nahosemenné rostliny Krytosemenné rostliny Společenstva Přečtěte si  odpovědi na nejčastější dotazy ohledně učebnic nové generace. (učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia) Publikace: Přírodopis 7 pro ZŠ a VG UČ - Čabradová Věra;Hasch František;Sejpka Jaroslav;Vaněčková Ivana. Učebnice pro 7. ročník navazuje na učivo předchozího ročníku.

V prvním bloku provádí postupně žáka biologií živočichů, druhá

část zahrnuje anatomii, morfologii a fyziologii rostlin

a dále pokračuje přehledem jejich základních systematických

skupin. V posledním bloku učiva, které se týká společenstev,

se nachází shrnutí významu a ochrany rostlin a živočichů.

Učebnice zahrnuje následující tematické celky: Opakování 6Zoologie

- nauka o živočiších Kruhoústí Paryby Ryby Obojživelníci Plazi

Ptáci Botanika - nauka o rostlinách Výtrusné rostliny Semenné

rostliny Nahosemenné rostliny Krytosemenné rostliny Společenstva Publikace: Přírodopis 7 pro ZŠ a VG UČ - Čabradová Věra;Hasch František;Sejpka Jaroslav;Vaněčková Ivana. Soubor moderních učebnic, které: - vycházejí ze Standartu základního vzdělávání - celkovou koncepcí odpovídají požadavkům Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání - respektují současné trendy ve výuce - podporují vytváření a rozvoj klíčových kompetencí žáků - posilují mezipředmětové vztahy a obsahují prvky vnější integrace - stimujují žáka k aktivní činnosti - kladou důraz na vizualizaci učiva množstvím fotografií a ilustrací - jsou graficky atraktivní s přehlednou úpravou usnadňující orientaci v učivu - jsou samostatně použitelné, společně však tvoří vzájemně se doplňující soubor - mají on-line podporu formou doplňkových textů, cvičení apod. na internetových stránkách nakladatelství - Učebnice - Pracovní sešit - Příručka pro učitele - e-produkty na www.fraus.cz Podtitul: Pro základní školy a víceletá gymnáziaAutor: Věra ČabradováRok vydání­: 2005Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 80-7238-424-4Počet stran: 128Rozměry: 280,0 x 210,0 x 5,0 Řada moderních učebnic přírodopisu, které učí žáka poznávat přírodu, její objekty, jevy a zákonitosti jako propojený systém, jehož složky na sebe ... Věra ČabradováOdesíláme 12.10.2015Pro základní školy a víceletá gymnáziaFRAUSKniha, čeština, 128 stra


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.