Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Věra Bechyňová, Marta Konvičková: Sanace rodiny

Učebnice/Odborná literatura

Věra Bechyňová, Marta Konvičková: Sanace rodiny

Hodnocení: 1x
  • 4

Sociální práce s dysfunkčními rodinami Sanace rodiny je v českém kontextu sociální práce novým fenoménem. Jde o moderní a efektivní způsob sociální práce s celou rodinou, jejíž děti jsou ohrožené v důsledku nevyhovujícího rodinného a sociálního prostředí. Kniha popisuje proces sanace rodiny i jeho specifika v různých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Sanace rodiny
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Věra Bechyňová, Marta Konvičková: Sanace rodiny koupíte i tady

Specifikace Věra Bechyňová, Marta Konvičková: Sanace rodiny

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 192 Kč

Sanace rodiny je v českém kontextu sociální práce novým fenoménem. Jde o moderní a efektivní způsob sociální práce s celou rodinou, jejíž děti jsou ohrožené v důsledku nevyhovujícího rodinného a so ... a dál?

Produkt Věra Bechyňová, Marta Konvičková: Sanace rodiny

Věra Bechyňová, Marta Konvičková: Sanace rodiny - parametry

Název produktu: Věra Bechyňová, Marta Konvičková: Sanace rodiny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 246 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sociální práce s dysfunkčními rodinami Sanace rodiny je v českém kontextu sociální práce novým fenoménem. Jde o moderní a efektivní způsob sociální práce s celou rodinou, jejíž děti jsou ohrožené v důsledku nevyhovujícího rodinného a sociálního prostředí. Kniha popisuje proces sanace rodiny i jeho specifika v různých situacích, v nichž se rodiny s dětmi nacházejí. Nevyhýbá se ani pojmenovávání rizik, která mohou s poskytováním sanace rodiny souviset nebo ji vylučovat. Výklad teorie je propojen s ukázkami z příběhů klientských rodin. Kniha je určena sociálním pracovníkům, sociálním pedagogům a studentům příslušných oborů na VŠ a VOŠ, pracovníkům pomáhajících profesí v oblasti práce s ohroženými rodinami. V. Bechyňová, DiS., je zakladatelkou a ředitelkou občanského sdružení STŘEP – Českého centra pro sanaci rodiny. Mgr. M. Konvičková je sociální pedagožka, pracuje v občanském sdružení STŘEP jako vedoucí metodik raně intervenčního programu. ([sociální práce s dysfunkčními rodinami]) Unable to connect to the remote server


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.