Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na srdce, cévy a krev » Srovnání cen Venoruton 300 300 mg 50 kapslí

Léky na srdce, cévy a krev

Venoruton 300 300 mg 50 kapslí

Hodnocení: 2x
  • 4

Venoruton 300 je vhodný k léčbě příznaků a projevů chronické žilní nedostatečnosti . VENORUTON 300 Tvrdé tobolky Oxerutinum Držitel rozhodnutí o registraci Novartis s.r.o., Praha, Česká republika Výrobce: Novartis s.r.o., Praha, Česká republika Kemwell AB, Uppsala, Švédsko Složení Léčivá látka: oxerutinum 300 mg v 1 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83168

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Venoruton 300 300 mg 50 kapslí koupíte i tady

Specifikace Venoruton 300 300 mg 50 kapslí

Kategorie Léky na srdce, cévy a krev
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 158 Kč

Venoruton 300 je určen k léčbě oteklých, bolestivých, unavených nebo těžkých nohou a dalších potížích žilního původu. ... a dál?

Produkt Venoruton 300 300 mg 50 kapslí

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Venoruton 300 300 mg 50 kapslí - parametry

Název produktu: Venoruton 300 300 mg 50 kapslí
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 158 Kč
Maximální cena: 216 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Venoruton 300 je vhodný k léčbě příznaků a projevů chronické žilní nedostatečnosti . VENORUTON 300 Tvrdé tobolky Oxerutinum Držitel rozhodnutí o registraci Novartis s.r.o., Praha, Česká republika Výrobce: Novartis s.r.o., Praha, Česká republika Kemwell AB, Uppsala, Švédsko Složení Léčivá látka: oxerutinum 300 mg v 1 tobolce.

Pomocné látky: makrogol 6000, žlutý oxid železitý, oxid titaničitý, želatina, černý inkoust : černý oxid železitý, šelak, propylenglykol. Indikační skupina Venofarmakum Charakteristika Účinná složka Venorutonu 300 působí na nejmenší krevní cévy (kapiláry) tak, že snižuje únik vody a dalších látek jejich stěnami. U pacientů s křečovými žilami a s některými dalšími chorobami žil dolních končetin dochází k výrazným únikům látek stěnami kapilár, což vede k otokům kotníků. Venoruton 300 svým působením snižuje tyto otoky a s nimi se vyskytující příznaky, jako je pocit bolestivých, unavených a těžkých nohou a křeče. Pacienti s uvedenými obtížemi zpravidla užívají také elastickou podporu (obvykle punčochy). V těchto případech bylo rovněž prokázáno příznivé spolupůsobení Venorutonu 300. U hemoroidů (řitních žilních městků) zmenší otok v okolí konečníku a uleví od obtíží, jako je píchání, krvácení a mokvání. Indikace Venoruton 300 je vhodný k léčbě příznaků a projevů chronické žilní nedostatečnosti (únava, tíha, křeče, bolesti, otoky dolních končetin, pigmentace, bércové vředy), u varixů (žilních městků) a stavů po trombóze (srážení krve v cévách). Přípravek se používá jako pomocný lék při akutních žilních zánětech, u lymfatického otoku, u hemoroidů, u stavů se zvýšenou kapilární propustností provázející některá onemocnění (např. poškození sítnice při cukrovce), u slizničních a kožních změn při radioterapii. Přípravek je vhodný pro léčbu dospělých a dětí od 12 let věku. Dospělý pacient může zahájit léčbu sám. Dětem je však možné Venoruton 300 podávat pouze na doporučení lékaře. Venoruton 300 může být používán od 4. měsíce těhotenství i v období kojení. Kontraindikace Neužívejte Venoruton 300, jestliže jste již dříve měli při léčbě tímto přípravkem potíže posouzené jako alergie na jeho složky. Neužívejte Venoruton 300 v prvních třech měsících těhotenství. Nežádoucí účinky Podobně jako všechny léky, může mít i Venoruton 300 nežádoucí účinky. Venoruton 300 může ve vzácných případech způsobit potíže zažívacího ústrojí, plynatost, průjem, bolest břicha, žaludeční potíže, dyspepsie, vyrážka, svědění a kopřivku. Ve velmi vzácných případech může Venoruton 300 způsobit záv reakce přecitlivělosti, anafylaktoidní reakce, anafylaktický šok. 2/2 ratě, bolesti hlavy, únavu, zrudnutí, Tyto reakce jsou většinou mírné. Pokud jsou tyto reakce vážné nebo pokud přetrvávají více jako několik dní, ukončete léčbu a poraďte se s lékařem. Informujte svého lékaře nebo lékárníka, pokud zaznamenáte jakýkoliv jiný účinek, o kterém si myslíte, že by mohl být způsoben přípravkem Venoruton 300. Interakce Dosud není známo, že by byl účinek Venorutonu 300 ovlivňován ji


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.