Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Vedraško Vladimír: Invaze Československo 1968 - Svědectví velitele

Próza - beletrie

Vedraško Vladimír: Invaze Československo 1968 - Svědectví velitele

Hodnocení: 1x
  • 4

Invaze Československo 1968 - Svědectví velitele - Vedraško Vladimir. První české vydání svědectví jednoho z klíčových sovětských aktérů vpádu vojsk varšavské smlouvy do ČeskoslovenskaNa jaře roku 1968 dostal generál Aleksandr Michajlovič Majorov (1920–2008), velitel 38. armády Přikarpatského vojenského okruhu, rozkaz ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vedraško Vladimír: Invaze Československo 1968 - Svědectví velitele koupíte i tady

Specifikace Vedraško Vladimír: Invaze Československo 1968 - Svědectví velitele

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 239 Kč

První české vydání svědectví jednoho z klíčových sovětských aktérů vpádu vojsk varšavské smlouvy do Československa Na jaře roku 1968 dostal generál Aleksandr Michajlovič Majorov (19202008), velitel 38. armády Přikarpatského vojenského okruhu, rozkaz vpadnout do ČSSR s cílem potlačit a v případě nutnosti zničit kontrarevoluci na jejím území. V roce 1998 podal jako vůbec první z velitelů, kteří uskutečnili srpnovou invazi do Československa, o tehdejších dramatických událostech svědectví, jež k vydání připravil ruský » ... a dál?

Produkt Vedraško Vladimír: Invaze Československo 1968 - Svědectví velitele

Vedraško Vladimír: Invaze Československo 1968 - Svědectví velitele - parametry

Název produktu: Vedraško Vladimír: Invaze Československo 1968 - Svědectví velitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Invaze Československo 1968 - Svědectví velitele - Vedraško Vladimir. První české vydání svědectví jednoho z klíčových sovětských aktérů vpádu vojsk varšavské smlouvy do ČeskoslovenskaNa jaře roku 1968 dostal generál Aleksandr Michajlovič Majorov (1920–2008), velitel 38. armády Přikarpatského vojenského okruhu, rozkaz vpadnout „do ČSSR s cílem potlačit a v případě nutnosti zničit kontrarevoluci na jejím území“. V roce 1998 podal jako vůbec první z velitelů, kteří uskutečnili srpnovou invazi do Československa, o tehdejších dramatických událostech svědectví, jež k vydání připravil ruský novinář Vladimir Vedraško.Výsledkem je kniha přinášející mnoho dříve nepublikovaných informací a autentických ukázek dobových hlášení. Po šestnácti letech se s touto unikátní publikací konečně mohou seznámit také čeští čtenáři v překladu Pavla Weigela. České vydání prošlo odbornou revizí s cílem odstranit nepřesnosti a chyby vzniklé v důsledku neznalosti dobových čs. reálií a doplnit údaje o osobách zmiňovaných v textu. Součástí knihy je také nově sestavená příloha tvořená fotografiemi ze sbírek Ústavu pro soudobé dějiny, Muzea Policie ČR a ČTK. Invaze Československo 1968 - Svědectví velitele - Vedraško Vladimir od nakladatelství v kategorii Historie a military | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.