Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen VEDA Pramene práva na území Slovenska II. - Miriam Laclavíková, Adriana Švecová

Knihy

VEDA Pramene práva na území Slovenska II. - Miriam Laclavíková, Adriana Švecová

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha prináša pohľad na formovanie novodobého štátu a práva prostredníctvom výberu z podstatných prameňov, ktoré sa viažu k historickému obdobiu rokov 1790-1918. V tomto období dochádza k reforme systematiky a výstavby právneho poriadku v spojení s posilnením významu pozície zákona vo vyjadrení kodifikácií ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace VEDA Pramene práva na území Slovenska II. - Miriam Laclavíková, Adriana Švecová

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 367 Kč

Druhý sväzok štvorzväzkovej edície Prameňov práva na území Slovenska je pohľadom na formovanie novodobého štátu a práva na báze výberu z podstatných prameňov. Skúmaná etapa sa viaže k rokom 1790-1918, ... a dál?

Produkt VEDA Pramene práva na území Slovenska II. - Miriam Laclavíková, Adriana Švecová

VEDA Pramene práva na území Slovenska II. - Miriam Laclavíková, Adriana Švecová - parametry

Název produktu: VEDA Pramene práva na území Slovenska II. - Miriam Laclavíková, Adriana Švecová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 367 Kč
Maximální cena: 464 Kč
Ušetríte až: 97 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha prináša pohľad na formovanie novodobého štátu a práva prostredníctvom výberu z podstatných prameňov, ktoré sa viažu k historickému obdobiu rokov 1790-1918. V tomto období dochádza k reforme systematiky a výstavby právneho poriadku v spojení s posilnením významu pozície zákona vo vyjadrení kodifikácií jednotlivých odvetví práva. Kniha je rozdelená na všeobecnú a osobitnú časť. Všeobecná časť približuje vývoj práva, právnej vedy a uhorského ústavného práva s dôrazom na systematiku prameňov práva. Osobitná časť poskytuje prehľad vývoja jednotlivých právnych odvetví na báze jednotlivých právnych prameňov a ukážok z právnej kazuistiky a judikatúry. Druhý zväzok štvorzväzkovej edície Prameňov práva na území Slovenska je pohľadom na formovanie novodobého štátu a práva na báze výberu z podstatných prameňov. Skúmaná etapa sa viaže k rokom 1790-1918, teda k značne historicky a právo-historicky exponovanému odbobiu, plnému revolučných zvratov i postupných evolučných zmien. Pramene práva na území Slovenska II. - Miriam Laclavíková, Adriana Švecová od authora Miriam Laclavíková, Adriana Švecová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.