Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen VEDA Kulak - Triedny nepriateľ - Viera Hlavová

Knihy

VEDA Kulak - Triedny nepriateľ - Viera Hlavová

Hodnocení: 1x
  • 4

PhDr. Viera Hlavová, CSc. (1951), je vedecká pracovníčka Historického ústavu SAV v Bratislave. Zaoberá sa novodobými dejinami Slovenska s dôrazom na obdobie po 2. svetovej vojne a na agrárny vývoj na slovenskom vidieku v 5. rokoch 2. storočia. Je spoluautorkou práce Kapitoly z dejín sociálnodemokratického hnutia na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace VEDA Kulak - Triedny nepriateľ - Viera Hlavová

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 138 Kč

PhDr. Viera Hlavová, CSc. (1951), je vedecká pracovníčka Historického ústavu SAV v Bratislave. Zaoberá sa novodobými dejinami Slovenska s dôrazom na obdobie po 2. svetovej vojne a na agrárny vývoj na slovenskom vidieku v 50. rokoch 20. storočia. Je spoluautorkou práce Kapitoly z dejín sociálnodemokratického hnutia na Slovvensku (1996), publikácie Zločiny komunizmu na Slovensku 1948-1989, 1. zv. (2001) a chronologického prehľadu slovenských dejín od najstarších čias do súčasnosi DejinySlovenska. Dátumy., udalosti, » ... a dál?

Produkt VEDA Kulak - Triedny nepriateľ - Viera Hlavová

VEDA Kulak - Triedny nepriateľ - Viera Hlavová - parametry

Název produktu: VEDA Kulak - Triedny nepriateľ - Viera Hlavová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 138 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PhDr. Viera Hlavová, CSc. (1951), je vedecká pracovníčka Historického ústavu SAV v Bratislave. Zaoberá sa novodobými dejinami Slovenska s dôrazom na obdobie po 2. svetovej vojne a na agrárny vývoj na slovenskom vidieku v 5. rokoch 2. storočia. Je spoluautorkou práce Kapitoly z dejín sociálnodemokratického hnutia na Slovvensku (1996), publikácie Zločiny komunizmu na Slovensku 1948-1989, 1. zv. (21) a chronologického prehľadu slovenských dejín od najstarších čias do súčasnosi DejinySlovenska. Dátumy., udalosti, osobnosti (27), koeditorkou chronológie a dokumentov Novebňmber 1989 a Slovensko (1999) a Novembrová revolúcia a česko-slovenský rozchod (22), ako aj autorkou viacerých vedeckých štúdií. ("Dedinský boháč" v kontexte kolektivizácie na Slovensku (1949 - 1960)) Autor knihy Dušan Lichner, Vydavatelstvo Edis, , 2. prepracované vydanie Kniha,2010


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.