Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen VECTAVIR tónovaný krém na opary 10 mg 2 g

Léky

VECTAVIR tónovaný krém na opary 10 mg 2 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Vectavir je určen k léčbě oparů PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE VECTAVIR Krém Penciclovirum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace VECTAVIR tónovaný krém na opary 10 mg 2 g

Kategorie Léky
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 197 Kč

VECTAVIR tónovaný krém na opary 2g od Novartis na GigaLékárna.cz za 197 Kč . ... a dál?

Produkt VECTAVIR tónovaný krém na opary 10 mg 2 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


VECTAVIR tónovaný krém na opary 10 mg 2 g - parametry

Název produktu: VECTAVIR tónovaný krém na opary 10 mg 2 g
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 225 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vectavir je určen k léčbě oparů PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE VECTAVIR Krém Penciclovirum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře, lékárníka nebo zdravotní sestry. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři, lékárníkovi nebo zdravotní sestře. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. - Pokud se do 4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Vectavir a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Vectavir používat 3. Jak se Vectavir používá 4. Možné nežádoucí účinky 5 Jak Vectavir uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. CO JE VECTAVIR A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Vectavir je určen k léčbě oparů (herpes labialis). Opary jsou způsobeny virovou infekcí. Virus může po dlouhou dobu zůstávat neaktivní, ale pokud se aktivuje, virus se pomnoží a způsobí rozvoj oparu. To může nastat například pokud jste vyčerpaný/á, pokud máte chřipku nebo jste nachlazeý/á, nebo pokud jste byl/a vystavena nadměrnému slunečnímu záření. Virus způsobuje bolestivé puchýře na rtech. VECTAVIR obsahuje léčivou látku penciklovir a patří do skupiny protivirových léčiv, které zastavují množení viru Přípravek tlumí bolest při oparech, urychluje hojení a zkracuje dobu, po kterou je opar nakažlivý,avšak použití Vectaviru nezabrání šíření oparu na další osoby Přípravek mohou používat dospělí, mladiství a děti od 12 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE VECTAVIR POUŽÍVAT Nepoužívejte Vectavir - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na penciklovir, famciklovir propylenglykol, cetylstearylalkohol nebo na kteroukoliv jinou složku tohoto přípravku. (viz bod 6 na konci této příbalové informace) Pokud si myslíte, že trpíte zmíněnou přecitlivělostí, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem, protože v takovém případě není Vectavir pro Vás vhodný. Zvláštní opatrnosti při použití Vectaviru je zapotřebí 2 Vectavir má být používán pouze na opary na rtech a v okolí úst. Nedoporučuje se používat na sliznice (např. v ústech nebo nose, ani na sliznici pohlavních orgánů). Vyhněte se používání do očí nebo v blízkosti očí. Poraďte se s lékařem nebo lékárníkem pokud si nejste jisti, zda jde u Vás opravdu o opar, pokud máte potíže s imunitou nebo pokud užíváte léčbu, která závažně ovlivňuje imunitu (tj. Vaše schopnost bojovat s infekcí je oslabená) např. pacienti s AIDS, po transplantaci kostní dřeně nebo pacienti s rakovinou. . Pokud se Vás týká něco z výše uvedeného, nepoužívejte Vectavir bez konzultace s lékařem nebo lékárníkem.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.