Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Vectavir mast 2 g

Léky na kůži

Vectavir mast 2 g cena od 0 Kč

Vectavir mast 2 g

Hodnocení: 5x
  • 4

Účinná léčba oparů. Výrazně zkracuje dobu hojení. Snižuje bolestivost a zastavuje množení virů. Přípravek mohou používat dospělí, mladiství a děti od 12 let. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE VECTAVIR Krém Penciclovirum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

Revalid 30 kapslí

Revalid 30 kapslí

od 99 Kč

Skinoren krém 30 g

Skinoren krém 30 g

od 189 Kč

Borozan krém 10 g

Borozan krém 10 g

od 74 Kč

Vectavir mast 2 g - parametry

Název produktu: Vectavir mast 2 g
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Účinná léčba oparů. Výrazně zkracuje dobu hojení. Snižuje bolestivost a zastavuje množení virů. Přípravek mohou používat dospělí, mladiství a děti od 12 let. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE VECTAVIR Krém Penciclovirum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře, lékárníka nebo zdravotní sestry. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři, lékárníkovi nebo zdravotní sestře. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Pokud se do 4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. V příbalové informaci naleznete: Co je Vectavir a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Vectavir používat Jak se Vectavir používá Možné nežádoucí účinky Jak Vectavir uchovávat Obsah balení a další informace 1. CO JE VECTAVIR A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Vectavir je určen k léčbě oparů (herpes labialis). Opary jsou způsobeny virovou infekcí. Virus může po dlouhou dobu zůstávat neaktivní, ale pokud se aktivuje, virus se pomnoží a způsobí rozvoj oparu. To může nastat například pokud jste vyčerpaný/á, pokud máte chřipku nebo jste nachlazeý/á, nebo pokud jste byl/a vystavena nadměrnému slunečnímu záření. Virus způsobuje bolestivé puchýře na rtech. VECTAVIR obsahuje léčivou látku penciklovir a patří do skupiny protivirových léčiv, které zastavují množení viru Přípravek tlumí bolest při oparech, urychluje hojení a zkracuje dobu, po kterou je opar nakažlivý, avšak použití Vectaviru nezabrání šíření oparu na další osoby. Přípravek mohou používat dospělí, mladiství a děti od 12 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE VECTAVIR POUŽÍVAT Nepoužívejte Vectavir jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na penciklovir, famciklovir propylenglykol, cetylstearylalkohol nebo na kteroukoliv jinou složku tohoto přípravku. (viz bod 6 na konci této příbalové informace) Pokud si myslíte, že trpíte zmíněnou přecitlivělostí, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem, protože v takovém případě není Vectavir pro Vás vhodný. Zvláštní opatrnosti při použití Vectaviru je zapotřebí Vectavir má být používán pouze na opary na rtech a v okolí úst. Nedoporučuje se používat na sliznice (např. v ústech nebo nose, ani na sliznici pohlavních orgánů). Vyhněte se používání do očí nebo v blízkosti očí. Poraďte se s lékařem nebo lékárníkem pokud si nejste jisti, zda jde u Vás opravdu o opar, pokud máte potíže s imunitou nebo pokud užíváte léčbu, která závažně ovlivňuje imunitu (tj. Vaše schopnost bojovat s infekcí je oslabená) např. pacienti s AIDS, po transplantaci kostní dřeně nebo pacienti s rakovinou. Pokud


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.