Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Včely jinak

Knihy naučná literatura

Včely jinak

Hodnocení: 1x
  • 5

Kniha přináší na 320 stranách texty více než dvou desítek autorů, průkopníků alternativního chovu včel z České republiky, Slovenska, Německa, Švýcarska, Velké Británie i dalších zemí. Významné zastoupení mají anthroposofičtí autoři, navazující na přednášky Rudolfa Steinera o včelách z roku 1923. Kniha je rozdělena do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Včely jinak
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Včely jinak koupíte i tady

Specifikace Včely jinak

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 195 Kč

Rostoucí počet lidí si dělá starosti o osud včel. Včely hromadně hynou, trpí parazity a nemocmi a vyžadují stále větší péči, maji-li se udržet. Kniha přináší nové pohledy na včely, na organismus včels ... a dál?

Produkt Včely jinak

Včely jinak - parametry

Název produktu: Včely jinak
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 283 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Kniha přináší na 320 stranách texty více než dvou desítek autorů, průkopníků alternativního chovu včel z České republiky, Slovenska, Německa, Švýcarska, Velké Británie i dalších zemí. Významné zastoupení mají anthroposofičtí autoři, navazující na přednášky Rudolfa Steinera o včelách z roku 1923. Kniha je rozdělena do 4 oddílů I. Včely a jejich problém (shrnutí současného stavu, hromadné úhyny včelstev, hledání příčin) II. Jiné včely (jiný pohled na včelstvo - včelstvo jako organismus a bytost) III. Jiný chov A) Alternativní opatření v chovu B) Jiné úly IV. Krajina pro včely (možnosti zvýšení potravní nabídky pro včely na zahradách, v zemědělství a veřejné zeleni) Kniha umožňuje lépe porozumět včelám a jejich skutečným potřebám a zároveň poskytuje konkrétní návody na praktická opatření v chovu i v péči o krajinu a zahradu. Obsahuje více než stovku černobílých fotografií a nákres. (alternativy v chovu včel a přístupu k nim) Publikace: Včely jinak - Alternativy v chovu včel a přístupu k nim - kol.. Rostoucí počet lidí si dělá starosti o osud včel. Včely hromadně

hynou, trpí parazity a nemocmi a vyžadují stále větší péči, maji-li

se udržet. Kniha přináší nové pohledy na včely, na organismus

včelstva ve snaze porozumět jejich tajemstvím.

Čtenář zde najde podněty k přirozenému chovu včel, k otázce

alternativním úlů, které více vyhovují potřebám včel. Samostatný

oddíl je dále věnován možnostem zvýšení potravní nabídky pro včely

na zahradách, v zemědělství i ve veřejné zeleni. Kniha obsahuje

černobílé fotografie.

Zlepšit situaci včel může každý, stačí jen chtít a vědět - a

především mít včely rád. Publikace: Včely jinak - Alternativy v chovu včel a přístupu k nim - kol.. V knize jsou otištěny příspěvky více než dvou desítek autorů, mimo jiné průkopníků alternativního včelaření z České republiky, Slovenska, Německa, Švýcarska, Velké Británie, USA a dalších zemí. Čtenář se dozví, jak se chovaly včely v košnicích a klátech, jak vypadá nástavkový klát, proč včelám vadí rámky s mezistěnami, jak chovat včely na přirozeném díle, bez přikrmování cukrem, a bez medometu, seznámí se s alternativními úly podle Gunhild von Kries, Ralfa Rössnera, Günthera Manckeho (sluneční úl), takzvaným zlatým nebo divokým úlem. Především ale může lépe porozumět včelám a jejich skutečným potřebám. Včely jinak - Kolektív autorov od authora Kolektív autorov a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.