Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen VAXOL ušní sprej 10 ml

Léky

VAXOL ušní sprej 10 ml

Hodnocení: 5x
  • 5

VAXOL ušní sprej 10ml- účinný, bezpečný a pohodlný způsob hygieny a péče o zevní zvukovod. Vaxol podporuje přirozený samočisticí proces v zevním zvukovodu a napomáhá předcházet zánětům zevního zvukovodu. Jeho pravidelným používáním se snižuje riziko vzniku mazových zátek (tzv. špuntů v uchu) a riziko vzniku zánětů. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? VAXOL ušní sprej 10 ml koupíte i tady

Specifikace VAXOL ušní sprej 10 ml

Kategorie Léky
Výrobce Vifor
Nejnižší cena 126 Kč

VAXOL ušní sprej 10 ml Vaxol je přírodní ušní sprej, který poskytuje snadný a účinný způsob změkčování a přirozeného odstraňování ušního mazu, jenž zároveň snižuje nutnost provádět výplachy uší. Jeho pravidelným používáním se snižuje riziko vzniku mazových zátek (tzv. špuntů) a riziko vzniku zánětů. Komu je Vaxol určen – nemluvňatům a dětem, – dospělým a starším osobám, – osobám, které se věnují vodním sportům, – osobám, které používají sluchové pomůcky (naslouchadla, sluchátka, fonendoskopy). Složení 100% olivový » ... a dál?

Produkt VAXOL ušní sprej 10 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


VAXOL ušní sprej 10 ml - parametry

Název produktu: VAXOL ušní sprej 10 ml
Výrobce: Vifor
Minimální cena: 126 Kč
Maximální cena: 210 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

VAXOL ušní sprej 10ml- účinný, bezpečný a pohodlný způsob hygieny a péče o zevní zvukovod. Vaxol podporuje přirozený samočisticí proces v zevním zvukovodu a napomáhá předcházet zánětům zevního zvukovodu. Jeho pravidelným používáním se snižuje riziko vzniku mazových zátek (tzv. špuntů v uchu) a riziko vzniku zánětů. Výhody používání         Jeho použití se velmi dobře snáší, především dětmi a seniory.        Nevytéká z uší.          Může být aplikován vstoje, vsedě, vleže         Snadno se aplikuje, každá dávka je přesně odměřená.         Každá dávka účinné látky se ve zvukovodu rozptyluje rovnoměrně          Aplikace není časově náročná.          Po aplikaci není nutné vyplachovat uši          Balení vystačí na 200 dávek. Komu je Vaxol určen ·       Nemluvňatům a dětem. ·       Dospělým a starším osobám. ·       Osobám, které se věnují vodním sportům. ·       Osobám, které používají sluchové pomůcky (naslouchadla, sluchátka, fonendoskopy). Použití: Při čištění uší 1-2 krát týdně, aby se zabránilo hromadění ušního mazu. Vaxol změkčuje ušní maz a zvláčňuje zvukovod, díky čemu se ušní maz snáze dostává přirozeným způsobem ven ze zvukovodu. Při častém plavání a při vodních sportech 1 aplikace před tím, než dojde ke kontaktu s vodou. Vaxol vytváří jemný, mastný, ochranný film, který omezuje zatékání vody do ucha. Voda také z ucha snáze vytéká ven. Díky tomu se snižuje riziko vzniku a rozvoje infekce. Při vytvoření zátky z ušního mazu 2 krát denně po dobu 4-5 dní před výplachem ucha lékařem. Vaxol změkčuje ušní maz, zvláčňuje zevní zvukovod a zmenšuje otok vzniklý kolem mazové zátky. Díky tomu se výplach provádí snadněji a rychleji VAXOL ušní sprej je účinný, bezpečný a pohodlný způsob hygieny a péče o zevní zvukovod. Multi-Gyn Tablets tbl.10 Rychle rozpustné tablety pro přípravu roztoku k šetrnému výplachu nežádoucího obsahu z pochvy, před zavedením nitroděložního tělíska, před léčbou, po operaci nebo k intenzivní hygieně. Rozpustné tablety pro přípravu vyplachovacího a oplachovacího roztoku k hygieně vnitřních a vnějších částí ženských pohlavních orgánů, k prevenci infekcí pochvy a jiných poševních obtíží. Zajišťují optimální vyplachovací účinek. Použití: Pro celkovou hygienu vnějších i vnitřních částí ženských pohlavních orgánů; pro intenzivní hygienu pochvy v případě nadměrného výtoku/nezvykle zabarveného výtoku/zapáchajícího výtoku, v případě svědění, pálení nebo podráždění; pro prevenci poševních infekcí a pro podporu při léčbě plísňových i bakteriálních infekcí.Preparát je vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Tablety pro přípravu roztoku k šetrnému výplachu. Ušní sprej poskytující snadný a účinný způsob změkčování a přirozeného odstraňování ušního mazu, jenž zároveň snižuje nutnost provádět výplachy uší. Vaxol® má jednoduchý a unikátní dávkovací systém, který umožňuje zcela přesnou aplikaci jedné dávky olivového oleje do vnějšího zvukovodu. Vaxol® je určen dětem a dospělým. Vaxol spray proti ušnímu mazu snižuje potřebu ušních výplachů, obsahuj


Přidat recenzi pro VAXOL ušní sprej 10 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.