Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vánoční příběhy a zázraky z Bible

Knihy

Vánoční příběhy a zázraky z Bible

Hodnocení: 1x
  • 4

Vánoční příběhy a zázraky z Bible (CD): Nejkrásnější vánoční příběh všech dob. Vyprávění o tom, jak přišel Ježíšek v Betlémě na svět, patří k nejznámějším pasážím z Bible. V podání Marka Ebena a Dany Syslové mohou děti i dospělí poslouchat vánoční texty o Betlémské hvězdě, o narození a dětství Ježíše Krista, o Panně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vánoční příběhy a zázraky z Bible

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 189 Kč

Nejkrásnější vánoční příběh všech dob. Vyprávění o tom, jak přišel Ježíšek v Betlémě na svět, patří k nejznámějším pasážím z Bible. V podání Marka Ebena a Dany Syslové mohou děti i dospělí poslouchat ... a dál?

Produkt Vánoční příběhy a zázraky z Bible

Vánoční příběhy a zázraky z Bible - parametry

Název produktu: Vánoční příběhy a zázraky z Bible
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 6 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vánoční příběhy a zázraky z Bible (CD): Nejkrásnější vánoční příběh všech dob. Vyprávění o tom, jak přišel Ježíšek v Betlémě na svět, patří k nejznámějším pasážím z Bible. V podání Marka Ebena a Dany Syslové mohou děti i dospělí poslouchat vánoční texty o Betlémské hvězdě, o narození a dětství Ježíše Krista, o Panně Marii, o příchodu Tří králů a o mnoha zázracích. CD Vánoční příběhy a zázraky z Bible připomíná poutavou formou, proč slavíme Vánoce a také tradice, které se k těmto svátkům váží. Vyprávění navodí sváteční atmosféru v kterémkoli čase!   Tracklist : 1. Dana Syslová - Ježíšovo narození 2. Dana Syslová - Návštěva pastýřů 3. Dana Syslová - V chrámu 4. Dana Syslová - Mudrci 5. Dana Syslová - Útěk do Egypta 6. Dana Syslová - Jan křtí Ježíše 7. Dana Syslová - Pokušení na poušti 8. Marek Eben - Ježíš povolává své učedníky 9. Marek Eben - Svatba v Káně galilejské 10. Marek Eben - Kázání na hoře 11. Marek Eben - Uzdravení nemocných 12. Marek Eben - Ježíš tiší bouři 13. Marek Eben - Rozsévač 14. Marek Eben - Nasycení pěti tisíců 15. Marek Eben - Ježíš kráčí po vodě 16. Marek Eben - Proměnění 17. Marek Eben - Marie, Marta a Lazar 18. Marek Eben - Nemilosrdný služebník 19. Marek Eben - Lazar a boháč 20. Marek Eben - Ježíš a děti 21. Marek Eben - Bohatý mladík 22. Marek Eben - Dělníci na vinici 23. Marek Eben - Svatební hostina 24. Marek Eben - Podobenství o hřivnách 25. Marek Eben - Ježíš vjíždí do Jeruzaléma 26. Marek Eben - Ježíš a prodavači v chrámu 27. Marek Eben - Jidáš umlouvá zrazení Ježíše 28. Marek Eben - Poslední večeře 29. Marek Eben - Zahrada Getsemane 30. Marek Eben - Petrovo zapření 31. Marek Eben - Ježíš před Pilátem 32. Marek Eben - Ukřižování 33. Marek Eben - Vzkříšení 34. Marek Eben - Na cestě do Emaus 35. Marek Eben - Nanebevstoupení


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.