MENU

Srovnání cen » Dům, byt a zahrada » Prací prostředky » Ostatní prací prostředky » Srovnání cen Vanish Oxi Action Bílý 3 l

Ostatní prací prostředky

Vanish Oxi Action Bílý 3 l

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8592326005439

VANISH Oxi Action Bílý 3 l –odstraňovač skvrnPopis:Prášek Vanish Oxi Action bílý působí jako vysoce funkčníodstraňovač skvrn. Aktivuje se dokonce i během praní při nižšíchteplotách. Můžete ho použít na velké, viditelné skvrny, ale i na maléskvrnky, které vám během běžného praní mohou uniknout. Praní:K běžnému pracímu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.68799
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Vanish Oxi Action Bílý 3 l

Specifikace Vanish Oxi Action Bílý 3 l

Kategorie Ostatní prací prostředky
Výrobce Vanish
Nejnižší cena 209 Kč

Odstraňovač skvrn - na bílé prádlo, 3000 ml . Odstraňovač skvrn Oxi Action bílý skvěle vybělí vaše prádlo. Obsahuje bělící přísady, které vašemu prádlu dodají zářivou bělost a odstraní všechny druhy skvrn, od těch čerstvě vytvořených, až po ty, které se zdají neodstranitelné. Bílé prádlo často trpí nejrůznějšími skvrnami od ovoce, špíny nebo potu. Tento jedinečný přípravek vaše prádlo opět vybělí a dodá mu původní bezchybný vzhled. Odstraňovač skvrn Oxi Action bílý skvěle vybělí vaše prádlo. Obsahuje » ... a dál?

Produkt Vanish Oxi Action Bílý 3 l

Vanish Oxi Action Bílý 3 l - parametry

Název produktu: Vanish Oxi Action Bílý 3 l
Výrobce: Vanish
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

VANISH Oxi Action Bílý 3 l –odstraňovač skvrnPopis:Prášek Vanish Oxi Action bílý působí jako vysoce funkčníodstraňovač skvrn. Aktivuje se dokonce i během praní při nižšíchteplotách. Můžete ho použít na velké, viditelné skvrny, ale i na maléskvrnky, které vám během běžného praní mohou uniknout. Praní:K běžnému pracímu prostředku přidejte 100 ml prostředku Vanish.Namáčení: Po namáčení vyperte jako obvykle nebo pečlivě vymáchejte.Pokyny pro použití: Vanish s aplikátorem: naneste přímo na skvrnu. Podlepotřeby místo se skvrnou promněte.Naplňte dávkovač podle pokynu a dejte ho do bubnu pračky. Doporučenípro použití: Vždy se řiďte pokyny pro praní, které jsou uvedeny naetiketě, a pokyny pro péči o části oděvu nebo látku. Před použitímvyzkoušejte stálobarevnost na méně viditelném místě. Vymáchejte a nechteuschnout. Oděvy vyprané nebo ošetřené s použitím prostředku Vanishnevystavujte přímému slunečnímu světlu ani je nesušte přímo nazdroji tepla.V případě předmáčení použijte teplou vodu. Odolné skvrny mohouvyžadovat zopakování procesu. Produkt nenanášejte žádné kovové částioděvů (např. knoflíky, zipy) a nepoužívejte ho společně s bělidlem.Nedávejte prádlo s naneseným prostředkem Vanish schnout (max. doba kontaktuprostředku Vanish s prádlem je 10 minut).UPOZORNĚNÍ:Při požití zdraví škodlivé. Riziko vážného poškození zraku.Uchovávejte mimo dosah DĚTÍ. Zamezte styku s očima. V případě kontaktus očima okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte lékaři tento obalnebo štítek. Nepoužívejte současně s chlorovými bělidly. Po použitísi umyjte ruce. Při kontaktu s kůží může produkt způsobit dočasnézbělání kůže. Neznepokojujte se, zbělání je dočasné a vratné.V případě zásahu produktem ve spreji postižené místo okamžitědůkladně omyjte vodou. Osobám s citlivou pokožkou se doporučuje používatrukavice. Vanish Oxi Action Crystal White Liquid tekutý odstraňovač skvrn 3 l

Vanish Oxi Action Ceystal bílý je velmi funkční odstraňovač skvrn. Aktivuje se již při nízké teplotě praní. Použít jej můžete na velké viditelné skvrny, ale také na malé skvrnky, které vám při praní mohou uniknout.

Praní: Přidejte k Vašemu pracímu prostředku 100 ml Vanish.

Namáčení: Po namáčení vyperte jako obvykle nebo pečlivě vymáchejte.

Příprava: Pomocí aplikátoru naneste Vanish přímo na skvrnu. Třete skvrnu, jak bude třeba. Dolijte dávkovací víčko dle instrukcí a umístěte do bubnu pračky.

Doporučení k použití přípravku: Vždy se řiďte pokyny pro praní, které jsou uvedeny na štítku a pokyny pro péči o daný oděv či látku. Před použitím zkontrolujte stálost barev provedením testu na nějakém méně viditelném místě. Vymáchejte a nechte vysušit. Oblečení vyprané nebo ošetřené Vanishem nevystavujte přímému slunečnímu světlu a nesušte přímo u žádného tepelného zdroje. V případě použití při předepírce, použijte teplou vodu. Pro odolné skvrny se může požadovat opakování procesu. Nenanášejte produkt na kovové součásti oděvů (např. knoflíky, zipy), nepoužívejte společně s bělidlem. Nenechávejte Vanish na prádle zas


Přidat recenzi pro Vanish Oxi Action Bílý 3 l

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

PERWOLL Sport Activecare advanced 2,7 l (45 praní)

PERWOLL Sport Activecare advanced 2,7 l (45 praní)

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDodržujte pokyny uvedené na visačkách vašeho oblečení. Při praní jemného prádla v automatické pračce, neplňte pračku více než do poloviny. Při výběru vhodného pracího programu dbejte »

od 149 Kč

v 6 obchodech

BRILANZ EURO II 120x38 cm, se zásuvkou A11857

BRILANZ EURO II 120x38 cm, se zásuvkou A11857

Žehlicí prkno - délka žehlicí plochy 1200mm, šířka žehlicí plochy 380mm, výška pěnové podložky 8mm, minimální výška 71cm, maximální výška 94cm, nastavitelná výška, držák na žehličku a zásuvka s kabelem . Zaměstnaná žena ví o povinnostech v domácnosti své. »

od 748 Kč

ve 2 obchodech

LANZA Ultra 2v1 Color 3,375 kg (45 praní)

LANZA Ultra 2v1 Color 3,375 kg (45 praní)

Lanza dodává Vašemu prádlu čistotu, která není jen vidět, ale i cítit. Na Vaše přání jsme vyvinuli Lanzu 2v1 Color: unikátní kombinaci pracího prášku Lanza s odstraňovačem skvrn Vanish, která je vhodná na barevné prádlo. Díky systému odstraňování skvrn »

od 169 Kč

ve 2 obchodech

VILEDA Express 3 m

VILEDA Express 3 m

• Vileda Sunset je praktický sušák, který se pohodlně zavěšuje a vysuší vaše oblečení na balkoně. • Je ideální k sušení prádla venku za slunečného dne, což zanechává volný prostor uvnitř domu/bytu. • Díky sušící ploše 10 m vám poskytne dostatek místa pro »

od 115 Kč

ve 2 obchodech

Leifheit 72408 SENSITIVE AIR

Leifheit 72408 SENSITIVE AIR

sušicí plocha 65 x 83 cm síťka je uzpůsobená pro optimální cirkulaci vzduchu poutka s patentkami k uchycení na sušák napínací popruh k pohodlnému sušení (např. na vaně, na stole a »

od 149 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.