Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Valerij Sinelnikov: Jak najít svou pravou cestu

Knihy naučná literatura

Valerij Sinelnikov: Jak najít svou pravou cestu

Hodnocení: 1x
  • 5

Jak najít svou pravou cestu - Sinelnikov Valerij Jak najít svou pravou cestu ) Oblíbený ruský autor vysvětluje, jak máme žít, abychom naplňovali i duchovní, a nejenom tělesný a materiální smysl našeho života. Každý z nás má určité poslání, specifickou úlohu, při jejímž plnění jsme ochotní a schopní vydat ze sebe to ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77986

Jaké má kniha
Jak najít svou pravou c..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Valerij Sinelnikov: Jak najít svou pravou cestu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 111 Kč

Publikace: Jak najít svou pravou cestu - Valerij Sineľnikov. Oblíbený ruský autor vysvětluje, jak máme žít, abychom naplňovali i duchovní, a nejenom tělesný a materiální smysl našeho života. Každý z nás má určité poslání, specifickou úlohu, při jejímž plnění jsme ochotní a schopní vydat ze sebe to nejlepší, co v nás je. Toto poslání je třeba objevit a potom nalézt odvahu a způsob, jak je začít realizovat a v ideálním případě se jím i živit. Kromě stručně a jasně podané životní filozofie zde najdete i praktické a » ... a dál?

Produkt Valerij Sinelnikov: Jak najít svou pravou cestu

Valerij Sinelnikov: Jak najít svou pravou cestu - parametry

Název produktu: Valerij Sinelnikov: Jak najít svou pravou cestu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 111 Kč
Maximální cena: 111 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Jak najít svou pravou cestu - Sinelnikov Valerij Jak najít svou pravou cestu ) Oblíbený ruský autor vysvětluje, jak máme žít, abychom naplňovali i duchovní, a nejenom tělesný a materiální smysl našeho života. Každý z nás má určité poslání, specifickou úlohu, při jejímž plnění jsme ochotní a schopní vydat ze sebe to nejlepší, co v nás je. Toto poslání je třeba objevit a potom nalézt odvahu a způsob, jak je začít realizovat a v ideálním případě se jím i živit. Kromě stručně a jasně podané životní filozofie zde najdete i praktické a velmi rozumné rady, jak si najít svou cestu i jak po ní jít. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět | Vnitřní harmonie, Smysl života od Eugenika naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.