Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Valérie Tóthová: Ošetřovatelský proces a jeho realizace

Učebnice/Odborná literatura

Valérie Tóthová: Ošetřovatelský proces a jeho realizace

Hodnocení: 1x
  • 4

Ošetřovatelský proces a jeho realizace - Tóthová Valerie Ošetřovatelský proces je systematická racionální metoda plánování a poskytování ošetřovatelské péče, skládající se z několika vzájemně propojených fází. Cílem realizace ošetřovatelského procesu je změna zdravotního stavu pacienta. Publikace je druhým, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Ošetřovatelský proces a..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Valérie Tóthová: Ošetřovatelský proces a jeho realizace

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 249 Kč

Ošetřovatelský proces je systematická racionální metoda plánování a poskytování ošetřovatelské péče, skládající se z několika vzájemně propojených fází. Cílem realizace ošetřovatelského procesu je změ ... a dál?

Produkt Valérie Tóthová: Ošetřovatelský proces a jeho realizace

Valérie Tóthová: Ošetřovatelský proces a jeho realizace - parametry

Název produktu: Valérie Tóthová: Ošetřovatelský proces a jeho realizace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 322 Kč
Ušetríte až: 73 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ošetřovatelský proces a jeho realizace - Tóthová Valerie Ošetřovatelský proces je systematická racionální metoda plánování a poskytování ošetřovatelské péče, skládající se z několika vzájemně propojených fází. Cílem realizace ošetřovatelského procesu je změna zdravotního stavu pacienta. Publikace je druhým, rozšířeným vydáním monografie Ošetřovatelský proces a jeho realizace, která vznikla v rámci řešení výzkumného projektu financovaného Interní grantovou agenturou Ministerstva zdravotnictví České republiky. V prvních šesti kapitolách je podrobně popsán ošetřovatelský proces jako celek – jeho historie, jednotlivé fáze i způsob jeho aplikace, a v neposlední řadě přínos práce metodou ošetřovatelského procesu jak pro pacienta, tak i pro sestry. Sedmá kapitola je zaměřena na dokumentaci ošetřovatelské péče, osmá kapitola se věnuje společnému ošetřovatelskému jazyku a charakterizuje jednotlivé klasifikační systémy, které využíváme v ošetřovatelském procesu. Devátá kapitola se zabývá potřebami člověka a posuzováním funkčních schopností člověka jako nedílné součásti ošetřovatelského procesu. Poslední, desátá kapitola pak seznamuje s komunikačními dovednostmi, které se používají v jednotlivých fázích ošetřovatelského procesu. Předkládá komunikační dovednosti jako významný atribut ošetřovatelské péče pro navázání kontaktu, vztahu a spolupráce pro zapojení pacienta do péče. Publikace je určena nejen studentům a odborníkům v oboru ošetřovatelství, ale i odborníkům z jiných oborů a zájemcům z řad široké veřejnosti. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Pomocné zdravotnické profese od Triton naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.