Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry Prostor lásky (3. díl) - Vladimír Megre

Knihy

Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry Prostor lásky (3. díl) - Vladimír Megre

Hodnocení: 1x
  • 4

Mladá poustevnice na vlastním příkladu ukazuje geniální přístup k výchově dětí a vysvětluje roli rodičů v tomto procesu. Najdeme zde také informace o unikátní škole akademika Ščetinina, v níž žáci během jednoho roku jsou schopni probrat program celé střední školy, hledají spojitost mezi vědami a vytváří své vlastní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry Prostor lásky (3. díl) - Vladimír Megre koupíte i tady

Specifikace Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry Prostor lásky (3. díl) - Vladimír Megre

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 142 Kč

Třetí kniha nás opět přenáší do tajgy. Autor poprvé navštíví svého malého synka – společné dítě s Anastasií. Mladá poustevnice na vlastním příkladu ukazuje geniální přístup k výchově dětí a vysvětluje roli rodičů v tomto procesu. Najdeme zde také informace o unikátní škole akademika Ščetinina, v níž žáci během jednoho roku jsou schopni probrat program celé střední školy, hledají spojitost mezi vědami a vytváří své vlastní vzdělávací programy. ... a dál?

Produkt Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry Prostor lásky (3. díl) - Vladimír Megre

Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry Prostor lásky (3. díl) - Vladimír Megre - parametry

Název produktu: Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry Prostor lásky (3. díl) - Vladimír Megre
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 222 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mladá poustevnice na vlastním příkladu ukazuje geniální přístup k výchově dětí a vysvětluje roli rodičů v tomto procesu. Najdeme zde také informace o unikátní škole akademika Ščetinina, v níž žáci během jednoho roku jsou schopni probrat program celé střední školy, hledají spojitost mezi vědami a vytváří své vlastní vzdělávací programy. "...Nepředpověděls, Nostradame, ale stvořil svou vlastní myšlenkou data strašných kataklyzmat světa. Mnohé jsi uvěřit ti donutil, a tím jsi jejich myšlenky do děje toho strašného zapojil. Vznáší se myšlenka tvá, strašící lidi svým proroctvím a bezvýchodností. Ale teď se nevyplní. Ať se tvá myšlenka utká s mou. ...Jsem člověk. Anastasia! A jsem silnější! Anotace: Anotace nakladatele: Třetí kniha nás opět přenáší do tajgy. Autor poprvé navštíví svého malého synka – společné dítě s Anastasií. Mladá poustevnice na vlastním příkladu ukazuje geniální přístup k výchově dětí a vysvětluje roli rodičů v tomto procesu. Najdeme zde také informace o unikátní škole akademika Ščetinina, v níž žáci během jednoho roku jsou schopni probrat program celé střední školy, hledají spojitost mezi vědami a vytváří své vlastní vzdělávací programy. Autor: Vladimír Megre Překlad: Valentýna Lymarenko-Novodarská Stran: 192 Rok: 2010 (druhé vydání) ISBN: 978-80-904001-9-1 Při četbě knih o Anastásii je většina čtenářů překvapena jednoduchostí s jakou tato žena objasňuje přírodní a boží zákonitosti. Ve třetí knize dochází v životě Anastázie k takovým událostem, jako návštěva několika vědců s ozbrojeným doprovodem. Požadují, aby opustila svou zemi a za účelem vědeckého pozorování se přestěhovala do civilizace. V kapitole nazvané "Peklo" se čtenář dozví co se dále odehrálo a jakým způsobem se s nimi Anastásie vypořádala. Vladimír Megre . Pokračování knihy Anastazia a Zvonící cedry. O duchovní bytosti žijící v ruské tundře. Popis s ukázkou..


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.