Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Grily » Srovnání cen Vaello Campos Paella VACA ECOSET 38 cm

Grily

Vaello Campos Paella VACA ECOSET 38 cm

Hodnocení: 1x
 • 4

Paella ECO set, 30 cm PB hořák, 38 cm ocelová leštěná pánev, nožky, VAELLO CAMPOS Popis: Paella souprava pro vaření s ocelovou leštěnou pánví 38 cm - pokud není set , rádi Vám jej poskládáme ze shodných komponent (bez tašky) Ekologické - ECO PAELLA sady, jsou soupravy, které jsou dodávány s praktickou taškou, což ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vaello Campos Paella VACA ECOSET 38 cm

Kategorie Grily
Výrobce Vaello Campos
Nejnižší cena 1 096 Kč

Výkonný plynový paella hořák s plynulou regulací výkonu každého okruhu zvlášť je ideální nejen pro vaření, ale také pro grilování. Pánev tzv. paellera je kulatá nízká nádoba s madly, která se původně používá pro vaření španělského pokrmu paella. Paella je v podstatě rizoto s masem či mořskými plody a zeleninou, kořeněné mj. šafránem (v obchodech s kořením lze běžně zakoupit paella koření, které šafrán a ostatní ingredience nahradí). Původní originální paella se připravuje výhradně na pomerančovém dřevě (v našich » ... a dál?

Produkt Vaello Campos Paella VACA ECOSET 38 cm

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Tepro TORONTO

Tepro TORONTO

od 2 949 Kč

Severin RG 2686

Severin RG 2686

od 529 Kč

Jata GT 402

Jata GT 402

od 1 904 Kč

Jata GR 559

Jata GR 559

od 2 223 Kč

Jata GR 208

Jata GR 208

od 1 150 Kč

Vaello Campos Paella VACA ECOSET 38 cm - parametry

Název produktu: Vaello Campos Paella VACA ECOSET 38 cm
Výrobce: Vaello Campos
Minimální cena: 1 096 Kč
Maximální cena: 1 388 Kč
Ušetríte až: 292 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Paella ECO set, 30 cm PB hořák, 38 cm ocelová leštěná pánev, nožky, VAELLO CAMPOS Popis:

Paella souprava pro vaření s ocelovou leštěnou pánví 38 cm - pokud není set , rádi Vám jej poskládáme ze shodných komponent (bez tašky)

Ekologické - ECO PAELLA sady, jsou soupravy, které jsou dodávány s praktickou taškou, což umožňuje nést veškeré vybavení, které potřebujete k vaření PAELLY, grilování aj. buď venku, nebo v interiéru. Do standardní výbavy patří: Stojan, plynový hořák, paella pánev nebo gril (dle konfigurace). Příslušenství pro připojení k 10 kg plynové láhvi je nutno obvykle dokoupit, není v ceně.

Souprava pro Paella grilování obsahuje: hořák Ø30 cm (typ P1430)

ocelovou leštěnou pánev Ø38 cm (typ P0138)

nožičky (typ P3100) Sestava neobsahuje plynový regulátor 30 mbar, hadici a spony. Možno u nás dokoupit, viz. připojené produkty.

Technické parametry:

výkon vařiče max. 7 kW spotřeba propan butanu max.: 509 g/h hořák je vhodný pro pánev: Ø 36 - 42 cmobjednací číslo: P6130 TIP: Optimální velikost pánví je + cca 5-10 % k velikosti (průměru) plynového hořáku.

TIPY pro připojení:

 • Pro připojení k 2 kg propan butanové láhvi doporučujeme navíc dokoupit jednocestný ventil s výstupem W21,8LH tedy 2156UV nebo 2156UVB
 • naleznete níže v připojených produktech Výkonný plynový paella hořák s plynulou regulací výkonu každého okruhu zvlášť je ideální nejen pro vaření, ale také pro grilování. Pánev tzv. paellera je kulatá nízká nádoba s madly, která se původně používá pro vaření španělského pokrmu paella. Paella je v podstatě rizoto s masem či mořskými plody a zeleninou, kořeněné mj. šafránem (v obchodech s kořením lze běžně zakoupit paella koření, které šafrán a ostatní ingredience nahradí). Původní originální paella se připravuje výhradně na pomerančovém dřevě (v našich podmínkách lze samozřejmě nahradit jakýmkoli jiným dřevem nebo pohodlně připravit paellu na paella plynovém hořáku). Pánev je vyrobena z leštěné oceli bez povrchové úpravy a je vhodná pro vaření na "plynu" nebo otevřeném ohni. Dno pánve je speciálně raženo tak aby se zamezilo jakékoli deformaci způsobené teplem. Jedná se o pravidelné malé prohlubně, které dnes vyrazí lis, nicméně ještě v předválečných dobách bylo toto ražení prováděno ručně. Souprava obsahuje: Plynový hořák Paella souprava VACA ECOSET 38 cm / 7 kW

   

  Souprava pro Paella vaření.

  Hořák je vhodný pro pánev Ø 36 - 42 cm.

  Kompletně vybavené pro připojení k 10kg PB láhvi.

  Pro připojení k 2kg PB láhvi je vhodné dokoupit jednocestný ventil typ 2156UV.

   

  Obsah balení:

  • Paella hořák Ø 30 cm s plynulou regulací výkonu
  • Ocelová leštěná pánev Ø 38 cm
  • Stojan 66 cm
  • Hadice na PB 1 metr
  • Hadicové spony 2 ks
  • Regulátor tlaku plynu 30 mbar

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.