Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Václava Kettnerová, Markéta Lopatková, Zdeněk Žabokrtský: Valenční slovník českých sloves

Učebnice/Odborná literatura

Václava Kettnerová, Markéta Lopatková, Zdeněk Žabokrtský: Valenční slovník českých sloves

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Valenční slovník českých sloves - Václava Kettnerová, Markéta Lopatková, Zdeněk Žabokrtský. Valence, tedy "počet a povaha míst (argumentů), které na sebe sloveso (...) váže" (Encyklopedický slovník češtiny, Karlík a kol., 2002), patří k jazykovým jevům, které vzbuzují zájem lingvistů, ale i odborníků ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Václava Kettnerová, Markéta Lopatková, Zdeněk Žabokrtský: Valenční slovník českých sloves

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 228 Kč

Publikace: Valenční slovník českých sloves - Kettnerová Václava;Lopatková Markéta;Žabokrtský Zdeněk. "Valence, tedy ""počet a povaha míst (argumentů), které na sebe sloveso (-) váže"" (Encyklopedický slovník češtiny, Karlík a kol., 2002), patří k jazykovým jevům, které vzbuzují zájem lingvistů, ale i odborníků zabývajících se automatickým zpracováním přirozených jazyků. Dobrá znalost valence je nezbytná pro každého, kdo pracuje s jazykem - pro učitele, redaktory, novináře, studenty. » ... a dál?

Produkt Václava Kettnerová, Markéta Lopatková, Zdeněk Žabokrtský: Valenční slovník českých sloves

Václava Kettnerová, Markéta Lopatková, Zdeněk Žabokrtský: Valenční slovník českých sloves - parametry

Název produktu: Václava Kettnerová, Markéta Lopatková, Zdeněk Žabokrtský: Valenční slovník českých sloves
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 228 Kč
Maximální cena: 330 Kč
Ušetríte až: 102 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Valenční slovník českých sloves - Václava Kettnerová, Markéta Lopatková, Zdeněk Žabokrtský. Valence, tedy "počet a povaha míst (argumentů), které na sebe sloveso (...) váže" (Encyklopedický slovník češtiny, Karlík a kol., 2002), patří k jazykovým jevům, které vzbuzují zájem lingvistů, ale i odborníků zabývajících se automatickým zpracováním přirozených jazyků. Dobrá znalost valence je nezbytná pro každého, kdo pracuje s jazykem – pro učitele, redaktory, novináře, studenty. Valence zároveň hraje klíčovou roli při mnoha úlohách automatického zpracování přirozeného jazyka, jakými jsou např. strojový překlad či vyhledávání informací. Valenční slovník českých sloves VALLEX poskytuje informace o valenční struktuře českých sloves v jejich jednotlivých významech, které charakterizuje pomocí glos a příkladů. Pro jednotlivá valenční doplnění uvádí jejich možná morfematická vyjádření. Tyto základní údaje jsou doplněny o některé další charakteristiky, jako je možnost recipročního užití či syntakticko-sémantická třída slovesa. Valenční slovník českých sloves - Václava Kettnerová, Markéta Lopatková, Zdeněk Žabokrtský od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.