Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Václav Vokolek: Neznámé Čechy 1

Knihy naučná literatura

Václav Vokolek: Neznámé Čechy 1

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Anotace: Nakladatelský projekt Neznámé Čechy si klade za cíl zmapovat méně známé nebo zapomenuté lokality České republiky z nejrůznějších hledisek. V tomto dílu se Václav Vokolek zaměřil na posvátná místa Středních Čech. Cesta k posvátným místům patřila odedávna k základnímu směřování lidstva. Hrála v životě člověka ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Neznámé Čechy 1
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Václav Vokolek: Neznámé Čechy 1 koupíte i tady

Specifikace Václav Vokolek: Neznámé Čechy 1

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 258 Kč

Nakladatelský projekt Neznámé Čechy si klade za cíl zmapovat méně známé nebo zapomenuté lokality České republiky z nejrůznějších hledisek. V tomto dílu se Václav Vokolek zaměřil na posvátná místa St ... a dál?

Produkt Václav Vokolek: Neznámé Čechy 1

Václav Vokolek: Neznámé Čechy 1 - parametry

Název produktu: Václav Vokolek: Neznámé Čechy 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 258 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 91 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Anotace: Nakladatelský projekt Neznámé Čechy si klade za cíl zmapovat méně známé nebo zapomenuté lokality České republiky z nejrůznějších hledisek. V tomto dílu se Václav Vokolek zaměřil na posvátná místa Středních Čech. Cesta k posvátným místům patřila odedávna k základnímu směřování lidstva. Hrála v životě člověka tak významnou roli, že si ji dnes jen stěží dokážeme představit. Posvátná místa znají všechny náboženské systémy, neboť úzce souvisela s vnímáním krajiny a přírody vůbec. Propojení krajiny s posvátností bylo výsledkem dlouhodobého procesu, který jsme během velice krátké doby přestali vnímat. Tím jsme se ochudili o základní směřování, které člověka nejen duchovně obohacovalo, ale i ochraňovalo. Tato bohatě ilustrovaná kniha slouží i jako praktický kulturně-historický průvodce Středních Čech. Neznámé Čechy - Posvátná místa středních Čech - I. díl Neznámé Čechy - Posvátná místa středních Čech - II. díl Neznámé Čechy 3 - Posvátná místa severozápadních Čech Neznámé Čechy 4 - Posvátná

místa jihovýchodních Čech Neznámé Čechy 5 - Severovýchodní Čechy Anotace: Tak trochu jiný průvodce středními Čechami Ve druhém svazku cyklu Neznámé Čechy se představí střední Čechy, region bohatý na pozoruhodná místa. Opět máme možnost objevit mnoho inspirativních míst, které skrývají svědectví o historických událostech nebo poskytují duchovní zážitek. Obrazově velmi dobře zdokumentované monumenty díky autorovi opět získávají na své zasloužené slávě. Neznámé Čechy - Posvátná místa středních Čech - I. díl Neznámé Čechy - Posvátná místa středních Čech - II. díl Neznámé Čechy 3 - Posvátná místa severozápadních Čech Neznámé Čechy 4 - Posvátná místa jihovýchodních Čech Neznámé Čechy 5 - Severovýchodní Čechy


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.