Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Václav Vacek, Josef Beránek: Měl jsem štěstí na lidi

Knihy

Václav Vacek, Josef Beránek: Měl jsem štěstí na lidi

Hodnocení: 1x
  • 4

Měl jsem štěstí na lidi - Beránek Josef, Vacek Václav Měl jsem štěstí na lidiKřesťanství nabízí cestu, jak se stát svobodným a dospělým člověkem, říká nonkonformní kněz Václav Vacek. Životopisný rozhovor sleduje jeho životní cestu od dětství v podhůří Orlických hor, postupné hledání životního povolání v nesnadných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Měl jsem štěstí na lidi
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Václav Vacek, Josef Beránek: Měl jsem štěstí na lidi koupíte i tady

Specifikace Václav Vacek, Josef Beránek: Měl jsem štěstí na lidi

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 180 Kč

Křesťanství nabízí cestu, jak se stát svobodným a dospělým člověkem, říká nonkonformní kněz Václav Vacek. Životopisný rozhovor sleduje jeho životní cestu od dětství v podhůří Orli ... a dál?

Produkt Václav Vacek, Josef Beránek: Měl jsem štěstí na lidi

Václav Vacek, Josef Beránek: Měl jsem štěstí na lidi - parametry

Název produktu: Václav Vacek, Josef Beránek: Měl jsem štěstí na lidi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 180 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 118 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Měl jsem štěstí na lidi - Beránek Josef, Vacek Václav Měl jsem štěstí na lidiKřesťanství nabízí cestu, jak se stát svobodným a dospělým člověkem, říká nonkonformní kněz Václav Vacek. Životopisný rozhovor sleduje jeho životní cestu od dětství v podhůří Orlických hor, postupné hledání životního povolání v nesnadných letech nesvobody a především jeho kněžské působení a objevování nových cest, jak přiblížit lidem krásu toho nejcennějšího – hlubokých mezilidských vztahů a dospělé svobody. Inspiraci přitom nachází v pozorném naslouchání lidským radostem i bolestem a v podobně citlivém čtení bible. Jeho pohled je díky tomu prost složitých teologických obratů a povzbuzuje mnohé lidi k důvěře, že Bůh i dnes s námi počítá, že chce spolu s námi pečovat o svět, abychom v něm mohli žít my i další generace z kategorie Knihy | Beletrie | Ostatní beletrie | Úvahy, eseje, fejetony od Vyšehrad naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Křesťanství  nabízí  cestu,  jak  se  stát  svobodným  a dospělým  člověkem,  říká  nonkonformní  kněz  Václav  Vacek. Životopisný  rozhovor  sleduje  jeho  životní  cestu  od dětství  v podhůří  Orlických  hor,  postupné  hledání  životního  povolání v nesnadných  letech  nesvobody  a především  jeho  kněžské  působení  a objevování  nových  cest,  jak  přiblížit  lidem  krásu toho  nejcennějšího  –  hlubokých  mezilidských  vztahů  a dospělé  svobody.  Inspiraci  přitom  nachází  v pozorném naslouchání  lidským  radostem  i bolestem  a v podobně  citlivém  čtení  bible.  Jeho  pohled  je  díky  tomu  prost  složitých teologických  obratů  a povzbuzuje  mnohé  lidi  k důvěře,  že  Bůh  i dnes  s námi  počítá,  že  chce  spolu  s námi  pečovat o svět,  abychom  v něm  mohli  žít  my  i další  generace.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.