Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Václav Šmidrkal, Ladislav Říha, František Vocetka: Na všech frontách boj

Knihy osobnosti a fakta

Václav Šmidrkal, Ladislav Říha, František Vocetka: Na všech frontách boj

Hodnocení: 1x
  • 4

Na všech frontách boj – Životní osudy letce RAF Ladislava Říhy, Válečný deník letce RAF Františka Vocetky - Ladislav Říha, Václav Šmidrkal, František Vocetka. Kniha přibližuje osudy dvou důstojníků předválečné československé armády, pplk. (in memoriam) Ladislava Říhy (1916–1942) a plk. (in memoriam) Františka Vocetky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Václav Šmidrkal, Ladislav Říha, František Vocetka: Na všech frontách boj koupíte i tady

Specifikace Václav Šmidrkal, Ladislav Říha, František Vocetka: Na všech frontách boj

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 134 Kč

Kniha přibližuje osudy dvou důstojníků předválečné československé armády, pplk. (in memoriam) Ladislava Říhy (1916-1942) a plk. (in memoriam) Františka Vocetky (1913-1941), kteří po okupaci českých zemí tak jako řada dalších nesložili ruce do klína, ale rozhodli se pro útěk z Protektorátu a vstup do československého zahraničního vojska. Po dlouhé cestě přes jihovýchodní Evropu a Středomoří nakonec oba dva dopluli k břehům Velké Británie a vstoupili do Královského letectva. Vocetka si od odjezdu z Prahy v únoru » ... a dál?

Produkt Václav Šmidrkal, Ladislav Říha, František Vocetka: Na všech frontách boj

Václav Šmidrkal, Ladislav Říha, František Vocetka: Na všech frontách boj - parametry

Název produktu: Václav Šmidrkal, Ladislav Říha, František Vocetka: Na všech frontách boj
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 134 Kč
Maximální cena: 185 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Na všech frontách boj – Životní osudy letce RAF Ladislava Říhy, Válečný deník letce RAF Františka Vocetky - Ladislav Říha, Václav Šmidrkal, František Vocetka. Kniha přibližuje osudy dvou důstojníků předválečné československé armády, pplk. (in memoriam) Ladislava Říhy (1916–1942) a plk. (in memoriam) Františka Vocetky (1913–1941), kteří po okupaci českých zemí tak jako řada dalších nesložili ruce do klína, ale rozhodli se pro útěk z Protektorátu a vstup do československého zahraničního vojska. Po dlouhé cestě přes jihovýchodní Evropu a Středomoří nakonec oba dva dopluli k břehům Velké Británie a vstoupili do Královského letectva. Vocetka si od odjezdu z Prahy v únoru 1940 až do počátků své činnosti v RAF v srpnu 1940 vedl deník, jehož komentovaný přepis je součástí této knihy. Na všech frontách boj – Životní osudy letce RAF Ladislava Říhy, Válečný deník letce RAF Františka Vocetky - Ladislav Říha, Václav Šmidrkal, František Vocetka od nakladatelství v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.