Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Václav Semerád: Veverčí příhody

Knihy

Václav Semerád: Veverčí příhody

Hodnocení: 0x
  • 4

Příběhy o veverkách jsem vykládal nejprve mladšímu bráškovi. To už je půl století pryč. Pak jsem je vyprávěl vlastním dětem, ale i ty už z toho vyrostly. Vnučka už má maturitu a též úplně jiné zájmy. Naštěstí mám teď vnoučky předškoláčky a těm se příběhy o veverkách opět líbí. Možná se zalíbí i jiným dětem. A rodičům ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Veverčí příhody
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Václav Semerád: Veverčí příhody

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 376 Kč

Příběhy o veverkách jsem vykládal nejprve mladšímu bráškovi. To už je půl století pryč. Pak jsem je vyprávěl vlastním dětem, ale i ty už z toho vyrostly. Vnučka už má maturitu a též úplně jiné zájmy. Naštěstí mám teď vnoučky předškoláčky a těm se příběhy o veverkách opět líbí. Možná se zalíbí i jiným dětem. A rodičům poskytnou materiál pro večerní čtení v postýlkách. Vyprávěný večerníček, jaký žádná televize nenatočí... Autor ... a dál?

Produkt Václav Semerád: Veverčí příhody

Václav Semerád: Veverčí příhody - parametry

Název produktu: Václav Semerád: Veverčí příhody
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 376 Kč
Maximální cena: 376 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příběhy o veverkách jsem vykládal nejprve mladšímu bráškovi. To už je půl století pryč. Pak jsem je vyprávěl vlastním dětem, ale i ty už z toho vyrostly. Vnučka už má maturitu a též úplně jiné zájmy. Naštěstí mám teď vnoučky předškoláčky a těm se příběhy o veverkách opět líbí. Možná se zalíbí i jiným dětem. A rodičům poskytnou materiál pro večerní čtení v postýlkách. Vyprávěný večerníček, jaký žádná televize nenatočí... Autor


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.