Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Václav Pátek: DPH v oblasti finanční a pojišťovacích služeb nejen pro banky a pojišťovny

Učebnice/Odborná literatura

Václav Pátek: DPH v oblasti finanční a pojišťovacích služeb nejen pro banky a pojišťovny

Hodnocení: 1x
  • 4

Přes poměrně úzké vymezení se publikace věnuje komplexnímu právnímu rozboru daňové problematiky. V současném podnikatelském světě dochází k velkému prolínání sektorů a služby, které včera byly vyhrazeny jen bankám a pojišťovnám, dnes poskytují i ostatní podnikatelské subjekty. Daňové otázky jsou sice předmětem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Václav Pátek: DPH v oblasti finanční a pojišťovacích služeb nejen pro banky a pojišťovny

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 251 Kč

Přes poměrně úzké vymezení se publikace věnuje komplexnímu právnímu rozboru daňové problematiky. V současném podnikatelském světě dochází k velkému prolínání sektorů a služby, které včera byly vyhraze ... a dál?

Produkt Václav Pátek: DPH v oblasti finanční a pojišťovacích služeb nejen pro banky a pojišťovny

Václav Pátek: DPH v oblasti finanční a pojišťovacích služeb nejen pro banky a pojišťovny - parametry

Název produktu: Václav Pátek: DPH v oblasti finanční a pojišťovacích služeb nejen pro banky a pojišťovny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 251 Kč
Maximální cena: 254 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přes poměrně úzké vymezení se publikace věnuje komplexnímu právnímu rozboru daňové problematiky. V současném podnikatelském světě dochází k velkému prolínání sektorů a služby, které včera byly vyhrazeny jen bankám a pojišťovnám, dnes poskytují i ostatní podnikatelské subjekty. Daňové otázky jsou sice předmětem národní suverenity jednotlivých států, v případě DPH je ovšem nutné brát v úvahu i perspektivu práva Evropského společenství. Autor publikace názorně rozebírá praktickou aplikaci evropského práva a jeho koexistenci s národní zákonnou úpravou. Publikace obsahuje bohatou citaci zobecněné i konkrétní judikatury Soudního dvora ES. Publikace je určena nejen profesionálům z řad daňových poradců a advokátů na jedné straně a právníkům státní daňové správy na straně druhé, ale bude nápomocná všem ostatním při hledání odpovědí na otázky aplikace DPH ve zdánlivě úzkém sektoru finančních a pojišťovacích služeb. Některé zobecněné závěry lze pak použít i pro ostatní oblasti, než jen pro okruh vymezený názvem publikace. (právo ES v praxi) Autor : Václav Pátek, Druh sortimentu : Kniha, DPH v oblasti finanční a pojišťovacích služeb nejen pro banky a pojišťovny, Jazyk : Čeština, Počet stran : 110 Autor knihy Václav Pátek, Vydavatelstvo C. H. Beck,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.